Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiTiskové ZprávyKutilové nebo požitkáři? Jana Švandová překvapila.

Kutilové nebo požitkáři? Jana Švandová překvapila.

Kutilové

Kutilové nebo požitkáři? Jana Švandová překvapila.

Řekne li se For Arch, představí si každý veletrh spojený se stavbami, bydlením, saunami či bazény, prostě vším, co ke stavbám a příjemnému bydlení patří.

Proto mezi návštěvníky veletrhu vzbudili pozornost hosté pobočky Allianz z Karlova náměstí. Když se totiž u jejich stanu objevila půvabná herečka Jana Švandová a zamířila si to k připravenému ponku se špalkem dřeva, prkénky a nářadím, lidé kolem se skoro až lekli. “Snad tu nebude štípat dříví?”, tipoval si muž stojící opodál. Jeho partnerka si však všimla opodál stojícího stanu s grily a prohodila: “To spíš něco ugriluje…” Nemýlila se. Nástrojů společnosti PK Realizace se totiž chopil zpěvák Jakub Smolík se svým synkem a s vervou sobě vlastní se pustili do práce. Později je vystřídala Hanka Křížková s Michaelou Dolinovou a přítomní jen žasli, jak jsou zručné.

Kartářka Světla

Kartářka Světla

Jana Švandová nejprve zavítala k vůním svíček Party Lite, které vedle stanu Allianz vystavovala Martina Pikalová, po chvilce očichávání se společně se Štěpánkou Duchkovou chopila grilování. Za odborných rad pana Alexe Stibila z GrilCentra paní Ilony Doleželové grilovaly krevety a žebírka. Lahůdky pak zapíjely Smarty drinkem, zatímco pánové ze skupiny Maxíci ugrilované dobroty spláchli alkoholickými nápoji Tatra Tea.

Protože Jakub Smolík, Kateřina Kristelová a Štěpánka Duchková dorazili se svými ratolestmi, hodně v kurzu byl i skákací hrad. Ten ovšem zlákal i Maxíky. Až se Stanislav Tošner, šéf pobočky Allianz z Karlova náměstí, který skákací hrad přivezl obával, jestli atrakce řádění Maxíků vydrží. Nad tím vším se usmívala kartářka Helen Stanku, která věděla své: “Dnešní den je dnem radosti, takže se úrazů obávat nemusíme. Alespoň ne v tuto chvíli.”

Švandova Jana

Švandova Jana

A jako by Kolo Štěstí chtělo její věštbu potvrdit, toho dne si snad všichni kolemjdoucí, kteří se u stanu Allianz zastavili, odnášeli opravdu pěkné výhry. Posuďte sami: kosmetiku Estée Lauder, polštáře nábytku Montero, knihy Pohádkový pokojíček z nakladatelství Brána, nápoje Aloe Vera, časopisy Pěkné bydlení, Domov, Chalupář a Flóra, vouchery z internetového obchodu Tvoje kabelka, nápoje Smarty, svícny a svíčky Party Lite, vína z GrilCentra a spoustu dárků Pobočky Allianz z Karlova náměstí.

Zdroj: Kloboukfilm

IMG_3213

Facebook komentáře

Sdílejte články