Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Reportáže Tiskové Zprávy

Model Jan Havlovic fotil se zpěvačkou Lucy Junk v St. Tropez !!

Na plážích a v přístavištích malebného francouzského městečka St. Tropez, které proslavila „nesmrtelná“ série filmů o četnících, v čele s legendárním hercem Louisem de Funèsem tentokrát nepobíhala povedená skupinka místního četnictva. Toto krásné město pro focení vybral model Jan Havlovic (29) společně se zpěvačkou Lucy Junk (26).

Místo jako stvořené pro krásné fotky dalo předurčovat tomu, že finálová podoba focení bude jistě také stát za to. Model Jan Havlovic s Lucy Junk vyrazili na francouzskou riviéru s partou přátel, ale také s módní návrhářkou Martou Musilovou, pro kterou nafotili její kolekci šatů. Malé městečko s velkou historií se tokem času téměř nezměnilo, a proto je zde k vidění stále stejně krásné přístaviště, ale také stejná četnická stanice, ve které strážmistr Cruchot společně s ostatními členy dohlíželi na bezpečí místních občanů a navždy tak sebe i toto město zapsali do vědomí všech !

„Bylo to skvělé. Nádherné sluníčko, písek na pláži krásně hřál, všude voda a ještě ta úžasná pohoda. S Honzíkem se fotilo dobře, protože už toho má také dost za sebou. Jen při focení u majáku v přístavu Port Grimaud to bylo takové trošku bláznivé. Dost foukal vítr, a jelikož jsme fotili na skále, tak jsem měla strach, aby nás vítr neodvál do moře,“ řekla zpěvačka Lucy Junk a se smíchem dodává „Moře je totiž ještě strááášně studené, takže zatím radši jen to sluníčko.“

Focení probíhalo většinou v oblasti přístaviště Port Grimaud, kde se nachází více pláží, skalních úseků a je na něj krásný výhled přes zátoku na město samotné a také na zátoku milionářů, kde své útočiště hledá nejedna světová celebrita.

„Jsem rád, že vyšlo počasí. Každý den tu v baru hrála živá muzika, tak jsme mohli mimo opalování a focení s Lucy zajít také zatančit. Sice jsme ve Francii byli jen týden, ale sálá tam na Vás ze všech koutů taková zvláštní příjemná atmosféra. Odjíždí se odtud těžce,“ vzpomíná na pobyt ve Francii krasavec Jan Havlovic.

Foto: Petr Šustek, Jakub Schulz

Podobné příspěvky

Ivan Vyskočil jako autor a režisér!

Šebík

Pražské městské částí sází na moderní technologie, stále více jich využívá Mobilní Rozhlas

Afri

Dračí lodě na Vltavě již podvacáté

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady