Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Reportáže Události

Majk Spirit dovezl do SaSaZu své Primetime tour

Včerejší večer v SaSaZu patřil Majkovi Spiritovi. Slovenský raper, jehož videa mají na youtube několik miliónů shlédnutí, vystoupil před vyprodaným klubem o půlnoci. Doprovázela ho živá kapela a kluci z H16.

Natěšených fanoušků před půlnocí bylo spoustu. Ostatní docházeli těsně před začátkem, který byl avizován na 00:00 hod. Hypeman OSTO uvedl Spirita několika fotkami z minulosti, ke kterým nechyběly ani úryvky z písní. Následně přišla hvězda večera – Majk Spirit a show začal písní Ypsilon, po které následoval song Feel Alright. Největší ohlas, a to především u ženského publika, měla píseň Ženy treba l’ubiť. Spirit využil živé kapely a zazpíval si duet s Veronikou Strapkovou, kterou někteří znají ze soutěže Hlas Československa, kde si vybrala Majka jako kouče.

Spirit vzal koncert lehce jako představení nového album Sila, které vydal společně s H16. Na koncertě proto nechyběly písně jako Každý deň, na kterou začátkem roku vyšel klip, Jetpack či Nebojím sa nikoho. Písničky byly namíchané tak, aby si každý přišel na to svoje. Jeden čas se mohlo zdát, že fanouškům ubývá energie, kterou Spirit hned nastartoval v “soutěžení stran”, neboli, které křídlo zvládne větší aplaus. Dvě fanynky byly také obdarovány, jedna získala nově vydanou knihu “Kluk, který objevil Spirita, aby inspiroval”, druhá pak album Sila. Raper se snažil udržovat s publikem kontakt, několikrát si s první řadou podal ruce a ukázal, že to jde i bez velkých proslovů.

Poslední píseň, na kterou většina lidí v SaSaZu čekala, byla Primetime. Song, po kterém je pojmenováno celé turné, rozproudil krev v žilách všem přítomným. Primetime ukončila celou show, Spirit se patřičně s lidmi, kteří ho přišli do klubu podpořit, rozloučil, podepsal pár CD a odebral se do zákulisí.

Koncert měl všechno, co by správný koncert, tohoto žánru, měl mít. Majk Spirit je zárukou raperské kvality a ukázal to i včera všem přítomným.

Podobné příspěvky

INCIEN a CIRAA spouští vzdělávací platformu o cirkulární ekonomice

Afri

Výherci z řad blogerů na blogu iDnes převzali ceny

Afri

Globus se změní na největší papírnictví

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady