Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Reportáže

Capro Team Show aneb přehlídka lektorů Capro Team se opět vydařila na jedničku

Jen málo lidí preferuje brzké vstávání v sobotní den. Překonání se v sobotu 14.1.2017 však stálo za to. Sály ve sportovním centru UK Praha byly opět naplněné pozitivními lidmi, kteří si přišli zacvičit a pobavit se.

Pokud někdo žádal pomalejší rozjezd po ránu, čekala na ně Blanka Lorencová se “zdravými zády” a Petra Záveská Duspivová s jógou. Ve velké hale však Pavel Sirotek nikoho nešetřil. Aerobic pokračoval v hlavním sále dál, tentokrát však jako Dynamic Kickbox, který převedlo duo Martina Barchánková, Denisa Balakovská. Hodina pak byla vyhrazena pro Mega Zumba Show v podání Lucie Tvrdoňové, Viléma Matyáše a Martiny Aušové. Yin jóga, Slow toning, Dancejóga a mnoho dalších si mohli účastníci vyzkoušet v menších sálech. Před přestávkou většina zúčastněných uklidnila své tělo s Bodybalance, kterým provázela Lenka Kadlecová. Kdo neměl sportu stále dost, mohl se opět odebrat do menších sálů. Lekce Latino dance s Vojtou Lackem byla velmi oblíbenou.

Po tanečních vystoupení, které přivítali i mistryni světa a první části tomboly se na hlavní pódium vydal Michal Šubr s Latino dance. Ve vedlejších sálech probíhali lekce Aerobiku, Pilates Kombi a také cvičení s názvem “Zdravá záda”. Michal Šubr zůstal na pódiu dál, přidala se Lenka Kadlecová a Bodyvive mohl začít. Půlhodina kardio cvičení dala všem pořádně zabrat, avšak účastníky to neodradilo od další lekce Milana Nevosada, Šárky Vondroušové a Lucie Adamcové, kteří předvedli taneční mix. A aby těla všech odešla pořádně “zničena”, připravil si Petros Kubla cvičení CORE, které bylo zaměřené na břišní svaly. Za odměnu, že všichni cvičili řádně, přidal i jednu sestavu z tance Zumba.

Po protažení, které stále vedl Petros mohli unavení návštěvníci zkusit štěstí v druhé části tomboly. Hodnotné ceny jako kosmetika Oriflame, oblečení od firmy Litex nebo vouchery na zájezd s CK Capro. To vše a mnohem víc získali někteří šťastlivci, kteří vydrželi až do samého závěru.

Capro Team Show, již 12. v řadě, se opět vydařila na jedničku. Spousta skvělé hudby, mnoho profesionálních lektorů, pozitivní energie a super zábava. Pokud jste letos z jakéhokoliv důvodu tuto akci nestihli, nesmutněte. Show bude představena i příští rok, jako to bývá zvykem, opět v ledovém měsíci.

Foto zdroj www.dovolena-cviceni.cz

Capro Team Show XII. - Vilém Matyáš, Martina Aušová, Lucie TvrdoňováCapro Team Show XII.Capro Team Show XII. - Michal ŠubrCapro Team Show XII.Capro Team Show XII.

Podobné příspěvky

Majk Spirit dovezl do SaSaZu své Primetime tour

Eliška Rybenská

OBRAZEM: Rekonstrukce bitvy na Bílé hoře

Afri

Na Václavském náměstí v Praze dnes demonstrovali členové hnutí Holešovská výzva

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady