Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiReportážeCapro Team Show aneb přehlídka lektorů Capro Team se opět vydařila na jedničku

Capro Team Show aneb přehlídka lektorů Capro Team se opět vydařila na jedničku

Capro Team Show aneb přehlídka lektorů Capro Team se opět vydařila na jedničku

Jen málo lidí preferuje brzké vstávání v sobotní den. Překonání se v sobotu 14.1.2017 však stálo za to. Sály ve sportovním centru UK Praha byly opět naplněné pozitivními lidmi, kteří si přišli zacvičit a pobavit se.

Pokud někdo žádal pomalejší rozjezd po ránu, čekala na ně Blanka Lorencová se “zdravými zády” a Petra Záveská Duspivová s jógou. Ve velké hale však Pavel Sirotek nikoho nešetřil. Aerobic pokračoval v hlavním sále dál, tentokrát však jako Dynamic Kickbox, který převedlo duo Martina Barchánková, Denisa Balakovská. Hodina pak byla vyhrazena pro Mega Zumba Show v podání Lucie Tvrdoňové, Viléma Matyáše a Martiny Aušové. Yin jóga, Slow toning, Dancejóga a mnoho dalších si mohli účastníci vyzkoušet v menších sálech. Před přestávkou většina zúčastněných uklidnila své tělo s Bodybalance, kterým provázela Lenka Kadlecová. Kdo neměl sportu stále dost, mohl se opět odebrat do menších sálů. Lekce Latino dance s Vojtou Lackem byla velmi oblíbenou.

Po tanečních vystoupení, které přivítali i mistryni světa a první části tomboly se na hlavní pódium vydal Michal Šubr s Latino dance. Ve vedlejších sálech probíhali lekce Aerobiku, Pilates Kombi a také cvičení s názvem “Zdravá záda”. Michal Šubr zůstal na pódiu dál, přidala se Lenka Kadlecová a Bodyvive mohl začít. Půlhodina kardio cvičení dala všem pořádně zabrat, avšak účastníky to neodradilo od další lekce Milana Nevosada, Šárky Vondroušové a Lucie Adamcové, kteří předvedli taneční mix. A aby těla všech odešla pořádně “zničena”, připravil si Petros Kubla cvičení CORE, které bylo zaměřené na břišní svaly. Za odměnu, že všichni cvičili řádně, přidal i jednu sestavu z tance Zumba.

Po protažení, které stále vedl Petros mohli unavení návštěvníci zkusit štěstí v druhé části tomboly. Hodnotné ceny jako kosmetika Oriflame, oblečení od firmy Litex nebo vouchery na zájezd s CK Capro. To vše a mnohem víc získali někteří šťastlivci, kteří vydrželi až do samého závěru.

Capro Team Show, již 12. v řadě, se opět vydařila na jedničku. Spousta skvělé hudby, mnoho profesionálních lektorů, pozitivní energie a super zábava. Pokud jste letos z jakéhokoliv důvodu tuto akci nestihli, nesmutněte. Show bude představena i příští rok, jako to bývá zvykem, opět v ledovém měsíci.

Foto zdroj www.dovolena-cviceni.cz

Facebook komentáře

Sdílejte články