Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Politika Domácí

Prezidentský Press klub Frekvence 1 již tuto neděli

Prezidensky Press Klub

Prezidentský Press klub Frekvence 1 již tuto neděli. O výměně ministra zdravotnictví, Bělorusku i výročí úmrtí Karla Gotta. Již tuto neděli 27. září. od 18 hodin odvysílá Frekvence 1 živě z Lán další speciál Press klubu s prezidentem ČR Milošem Zemanem. Moderovat ho bude opět šéfredaktor zpravodajství Frekvence 1 Luboš Procházka. Probírat budou aktuální dění u nás i v zahraničí.

Prezidentský Press klub Frekvence 1 již tuto neděli

„Budeme v první řadě mluvit o bleskové výměně ministra zdravotnictví. Dále o pokračujícím boji Česka s koronavirem, o rouškách zasílaných poštou v papírové obálce, o blížícím se ročním výročí od úmrtí Karla Gotta, o situaci v Bělorusku nebo o dopisu šéfa Senátu Vystrčila, ve kterém nabízel nejvyšším ústavním činitelům schůzku bez účasti prezidenta. Řeč přijde i na prezidentův aktuální zdravotní stav a také na narozeniny, které oslaví hned druhý den po vysílání prezidentského Press klubu,” říká moderátor pořadu Luboš Procházka.

Kdo má zájem, může prezidentovi položit dotaz na webových stránkách: http://www.frekvence1.cz

Frekvence 1 vysílá publicistický pořad Press klub standardně od pondělí do pátku vždy v 18 hodin. Prezidentský speciál má vyčleněný čas v neděli večer. Záznamy a více informací o pořadu najdete na: https://www.frekvence1.cz/radio/zaznamy-poradu/press-klub .

Iva Pavlousková

Active Radio a.s. je multimediální skupina vlastnící rádia EVROPA 2, Frekvence 1, Rádio Bonton, Rádio Dance, Youradio a Youradio Talk. Patří jí rovněž dětský projekt Pigy. Provozuje řadu on-line médií, streamingových audio služeb, sdružuje skupiny fanoušků na sociálních sítích a pořádá eventy. Divize NoLimits ročně pořádá ročně akce pro více než 100 tisíc osob. Od roku 2018 patří holdingové společnosti Czech Media Invest.

 

Podobné příspěvky

Odhalení busty legendárního zpěváka Karla Kryla.

Šebík

Kateřina Valachová navštívila seniory a fandila při fotbale

Afri

Tomio Okamura nezradí své voliče…

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady