Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Události Business

Oblíbená sýrárna La Formaggeria Gran Moravia nově doveze potraviny až k vám domů

rozvoz jidla

Nákup obstaráte telefonicky odkudkoliv! Vzhledem k současné situaci, kdy se doporučuje omezit pohyb venku na minimum, řada lidí uvítá příležitost objednat si potraviny z pohodlí domova a nechat si je přivést doslova až ke dveřím.

LFGM prodejnaNyní tuto možnost nově poskytuje i síť prodejen La Formaggeria Gran Moravia, která na svých pultech nabízí čerstvé výrobky z vlastní sýrárny Brazzale Moravia, ale také řadu italských specialit. Máslo, sýry či uzeniny a víno až do domu si lze objednat v Praze, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích, Liberci, Ostravě i Zlíně a nově i Hradci Králové.

Nákup je možné vyřídit telefonicky přímo přes vybrané prodejny La Formaggeria Gran Moravia (Praha – Letňany, Brno – Zelný Trh, Olomouc – Horní náměstí, Hradec Králové – OC Futurum). Stačí zavolat a nadiktovat svoji adresu a objednávku. Ačkoliv některé služby, nabízející dovoz potravin, jsou v současnosti zahlcené, v tomto případě se nemusíte bát dlouhé čekací doby. Pokud zavoláte do 14 hodin, LFGM prodejnadorazí vám potraviny ještě ve stejný den mezi 16. a 19. hodinou, v případě pozdějších objednávek vám bude nákup doručen následující den. U zakázky nad 600 korun je rozvoz zdarma, do této částky platí zákazník 20 korun za kilometr. V 7 z uvedených měst si lze objednat i online přes službu Liftago skrze mobilní aplikaci, v níž se rovnou dozvíte termín dodání[1]. V tomto případě je k ceně rozvážky připočten i poplatek za vyzvednutí v prodejně. Bližší informace o službě jsou dostupné na www.laformaggeria.cz/rozvoz.

V době pandemie koronaviru je více než kdy jindy důležité dbát na hygienu, proto se doporučuje omezit používání hotovosti a raději zvolit platbu kartou přes platební terminál, anebo prostřednictvím aplikace v případě dodání přes Liftago. Pokud však kvůli problémům s přenosem budete muset vzít bankovky do ruky, je žádoucí si je poté důkladně umýt mýdlem a horkou vodou, případně otřít antibakteriálním gelem. Protože v tomto období je zdraví na prvním místě, všichni zaměstnanci rozvozových služeb jsou vybaveni dle přísných hygienických norem.

www.laformaggeria.cz/rozvoz

ADÉLA STEINOVÁ

www.guideline.cz

 

Related posts

V centru současného umění DOX se uskutečnila diskuse na téma 'Předsudky v nás'

Afri

Praha v minulých dnech žila festivalem United Islands

Afri

Pod Sv. Václavem se konala demonstrace proti mediální manipulaci ohledně dění na Ukrajině

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady