Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business Události

Oblíbená sýrárna La Formaggeria Gran Moravia nově doveze potraviny až k vám domů

rozvoz jidla

Nákup obstaráte telefonicky odkudkoliv! Vzhledem k současné situaci, kdy se doporučuje omezit pohyb venku na minimum, řada lidí uvítá příležitost objednat si potraviny z pohodlí domova a nechat si je přivést doslova až ke dveřím.

LFGM prodejnaNyní tuto možnost nově poskytuje i síť prodejen La Formaggeria Gran Moravia, která na svých pultech nabízí čerstvé výrobky z vlastní sýrárny Brazzale Moravia, ale také řadu italských specialit. Máslo, sýry či uzeniny a víno až do domu si lze objednat v Praze, Brně, Olomouci, Českých Budějovicích, Liberci, Ostravě i Zlíně a nově i Hradci Králové.

Nákup je možné vyřídit telefonicky přímo přes vybrané prodejny La Formaggeria Gran Moravia (Praha – Letňany, Brno – Zelný Trh, Olomouc – Horní náměstí, Hradec Králové – OC Futurum). Stačí zavolat a nadiktovat svoji adresu a objednávku. Ačkoliv některé služby, nabízející dovoz potravin, jsou v současnosti zahlcené, v tomto případě se nemusíte bát dlouhé čekací doby. Pokud zavoláte do 14 hodin, LFGM prodejnadorazí vám potraviny ještě ve stejný den mezi 16. a 19. hodinou, v případě pozdějších objednávek vám bude nákup doručen následující den. U zakázky nad 600 korun je rozvoz zdarma, do této částky platí zákazník 20 korun za kilometr. V 7 z uvedených měst si lze objednat i online přes službu Liftago skrze mobilní aplikaci, v níž se rovnou dozvíte termín dodání[1]. V tomto případě je k ceně rozvážky připočten i poplatek za vyzvednutí v prodejně. Bližší informace o službě jsou dostupné na www.laformaggeria.cz/rozvoz.

V době pandemie koronaviru je více než kdy jindy důležité dbát na hygienu, proto se doporučuje omezit používání hotovosti a raději zvolit platbu kartou přes platební terminál, anebo prostřednictvím aplikace v případě dodání přes Liftago. Pokud však kvůli problémům s přenosem budete muset vzít bankovky do ruky, je žádoucí si je poté důkladně umýt mýdlem a horkou vodou, případně otřít antibakteriálním gelem. Protože v tomto období je zdraví na prvním místě, všichni zaměstnanci rozvozových služeb jsou vybaveni dle přísných hygienických norem.

www.laformaggeria.cz/rozvoz

ADÉLA STEINOVÁ

www.guideline.cz

 

Podobné příspěvky

IONITY otevřela na dálnici D1 u čerpacích stanic OMV další dvě rychlodobíjecí stanice

Afri

Vlastní čerpací stanice LPG může firmě šetřit nemalé náklady na provoz

Afri

Boj o Bílý dům vrcholí

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady