Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Krimi

Agresivní opilec napadal nejprve obsluhu čerpací stanice a poté napadl i strážníky Městské policie Praha. Případ šetří Policie ČR.

Agresivní opilec napadal nejprve obsluhu čerpací stanice a poté napadl i strážníky Městské policie Praha. Případ šetří Policie ČR.

Včera odpoledne přijali strážníci z Prahy 6 oznámení, že na čerpací stanici v ulici Ve struhách napadá opilý muž obsluhu čerpací stanice.

Na místo byla ihned vyslána autohlídka strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 6. Už když strážníci přijeli na místo, uviděli muže, který napadal obsluhu čerpací stanice, která se mu pokoušela zamezit ve vstupu do prodejny. Strážníci ihned muže oddělili od pracovníků „benzínky“ a snažili se zjistit, co se stalo. Muž však byl tak opilý, že nebyl schopen předložit žádný doklad totožnosti. Opilý muž se nejprve strážníkům omlouval, ale vzápětí je začal urážet a poté na hlídku zaútočil kopy. Strážníci proti muži zakročili a za použití donucovacích prostředků mu nasadili služební pouta. Pro podezření ze spáchání trestného činu ho omezili na osobní svobodě. Silně opilého cizince si následně převzala hlídka Policie ČR k dalšímu opatření.

Strážníci v sexshopu nalezli muže hledaného Policií ČR

Včera odpoledne byli vysláni strážníci z Prahy 3 do provozovny sexshopu na Havlíčkově náměstí, kde se měl nacházet problémový zákazník.

Když hlídka vstoupila do ochodu, obsluha jí označila muže, který ležel na pohovce a odmítal odejít. Strážníci muže vyzvali, aby opustil provozovnu a předložil doklad totožnosti. Následnou kontrolou hlídka zjistila, že muž je v pátrání Policie ČR. Strážníci ho proto předvedli na služebnu Policie ČR. Ta si následně celou věc převzala k dalšímu opatření.

Podobné příspěvky

V prostorách nemocnice strážníci zakročili proti agresivnímu podnapilému muži, který se sebepoškozoval.

Šebík

Usnul na chodbě panelového domu

Afri

V opuštěném kočárku, u kterého seděl pes, bylo šest štěňat. Strážníci je převezli do útulku.

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady