Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Události Ekonomika

Check-In o aktuální situaci v cestování

letadlo kridlo

Letuška.cz uvádí nový díl podcastu o aktuální situaci při cestování do zahraničí. Moderátor Jan Syruček zpovídal dvě cestovatelky, Lindu Lokočovou a Amálii Kovářovou.

Linda v letadlePřekladatelka, editorka a cestovatelka Linda Lokočová se vydala do Amsterdamu a režisérka a cestovatelka Amálie Kovářová do Austrálie.

Nejsou tam lidi

“Všichni říkali, že mám obrovské štěstí, že tu nejsou žádní turisti. Opravdu tam nebyli turisté. Kdybych přijela loni, tak bych měla problém se tam skoro vejít a neměla bych takový prostor na chození. Těch lidí tam bývá opravdu hodně. Nyní jsou ideální podmínky pro to vyrazit do velkých měst, která jsou normálně plná lidí, protože teď tam lidé nejsou,” popsala svůj zážitek z Nizozemska Linda Lokočová.

Linda v letadle“V tom letadle nás nebylo tolik, takže vlastně každý seděl na trojsedačce sám, což bylo hodně pohodlné. A zvlášť u toho letu, co trval 14 hodin, tak to bylo hodně příjemné, že se člověk mohl natáhnout a nemusel nic řešit,” prozradila o dálkovém mezikontinentálním letu Amálie Kovářová.

Jak se aktuálně v současné době cestuje? Jak se reálně proměnila pro cestující letecká doprava? Co si všechno musíte zařídit, než vyrazíte? A jaké jsou rozdíly mezi dopravou po Evropě a mezi kontinenty? To vše se dozvíte v novém díle podcastu Check-In od Letuška.cz.

Všechny díly si můžete poslechnout na https://www.letuska.cz/magazin/podcast nebo na platformách Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts a ještě mnoho dalších.

Jan Marek, j.marek@letuska.cz

Podobné příspěvky

Stát zbytečně přichází o milióny na dopravních stavbách

Šebík

Cestovní ruch potřebuje k přežití vlastní zákon

Afri

Vyjádření tiskové mluvčí Prague Pride k účasti pedofilů na karnevalu

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady