Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiBusinessJak technologie umožnily úspěšné začátky firem v USA?

Jak technologie umožnily úspěšné začátky firem v USA?

Jak technologie umožnily úspěšné začátky firem v USA?

Kde na americkém trhu si najde místo vaše firma?

POZVÁNKA –  Donnie Goins a Mike Miller budou hovořit v hotelu IBIS, Plzeňská 14, Praha 5, dne 23.9. 2019 v 19:00

PrimeNet je hnutí podnikatelů a pracujících, kteří se chtějí osobně i profesionálně jako vedoucí rozvíjet. Kromě pravidelných setkání s přednáškou zajímavého hosta (každé poslední pondělí v měsíci) pořádáme diskusní skupiny, osobní setkání a koučink k profesionálnímu i osobnímu růstu.

Tlumočení z angličtiny zajištěno. Vstupné 100 korun.

Donnie

Donnie je vedoucím softwarovým pracovníkem v dodávání softwarových a hardwarových produktů z oblasti bezpečnosti, telekomunikací, mobilních aplikací, bezdrátových platforem a rozšířené reality (3D augmented reality). Má velké zkušenosti s vedením malých a velkých firem (500 inženýrů) od konceptu firmy až k jejím výnosům. Řídil mezinárodní vývojové organizace v Kanadě, České republice, Velké Británii a Indii. Jeho podnikatelský duch mu dovolil od roku 1992 vytvořit nebo koupit sedm společností.
Zastával vedoucí pozice v Tavve Software Company, Fujitsu Networks, Allen Telecom a BNR (výzkumná divize pro Nortel).
Dále je členem Podnikatelské rady v Severní Karolíně a v Technologické radě Jima Hunta v SK, sloužil osm let v Zakládací radě pro inženýrství. Má titul inženýr elektroniky ze státu Severní Karolína a MBA z Dukovy univerzity.
Donnie žije v Severní Karolíně (USA), velmi rád tráví čas se svojí ženou a dcerou, ve volném čase se věnuje běhu, cyklistice a hraje golf.

Mike pracuje v současnosti na pozici Chief Revenue Officer a Managing Partner pro Software Development Europe (SDE).
Obdržel titul bakaláře v byznys managementu z univerzity v Severní Karolíně (U.S.A). Byl zakladatelem/prezidentem Exctrinsicu (firma pro globální IT řešení), tuto společnost vyvinul z konceptu až po jednu z nejrychleji rostoucích organizací v Severní Americe.
Volný čas nejraději tráví se svou manželkou a jejich třemi syny při outdoorových aktivitách. Také rád hraje golf.

Terry Brown srdečně zve všechny zájemce o tuto přednášku!

Facebook komentáře

Sdílejte články