Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business

Chcete být úspěšní? Učte se od nejlepších!

Jana Mühlfeita, Marka Dzirasu a Mariana Jelínka spojuje to, že mají veleúspěšnou kariéru, dokáží ji skloubit s osobním životem, dělají to, co je baví, a navíc jim to dobře jde. A právě oni vás provedou seminářem, díky kterému zjistíte, že máte na víc, než si myslíte…

Dělejte to, co vás baví

A co dělat pro to, abychom byli nejen úspěšní, ale také šťastní? Jak se vyhnout syndromu vyhoření? Jak nakopnout kariéru a dělat práci, která vás baví? Na semináři dostanete odpovědi na tyhle a podobné otázky, zjistíte, jaké metody či přístupy fungují a poznáte myšlení špičkových manažerů, vrcholových sportovců nebo úspěšných podnikatelů. Myslete jako oni a stoupejte vzhůru…

Nečekejte na poslední chvíli a využijte zvýhodněné vstupenky na seminář, který vám otevře nové možnosti a probuďte svůj skrytý potenciál. V předprodeji ušetříte 300 Kč, vstupenky na místě budou za 2750 Kč.

Rezervujte si místo ZDE >>>

Po semináři budete mít jasno

Budete vědět, CO dělat, JAK to dělat, PROČ to dělat, KDY začít a KAM namířit svou energii. V Kongresovém centru vám ti nejlepší poradí, jak objevit svůj skrytý talent, ovládat své emoce a být ve flow. Přijďte si poslechnout know-how „z terénu“ a naučte se postupy a metody, které přináší skutečné výsledky v každodenní životní praxi.

Zbývá už jen posledních 24 hodin, než se předprodej uzavře. Tak nezmeškejte nabídku, která se neodmítá 🙂 Objednejte si vstupenku ZDE.

Těšíme se na vás, Tým Máte na víc

P.S.: Již tuto neděli vás čekáme na semináři „Máte na víc“. Pokud ještě nemáte své místo, klikněte na níže uvedené tlačítko. Do konce předprodeje zbývá pouhých několik hodin!

Podobné příspěvky

Master franchisová konference a franchising forum 2018

Afri

Automobilový průmysl i nadále zůstává pilířem české ekonomiky

Afri

Letadla Boeing 737 MAX mohou v USA opět létat

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady