Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůUdálostiBusinessČesko-německá firma 4ISP na MSV v Brně představila novinky ze světa laserů

Česko-německá firma 4ISP na MSV v Brně představila novinky ze světa laserů

Česko-německá firma 4ISP na MSV v Brně představila novinky ze světa laserů

Výhradní distributor vláknových řezacích laserů HSG pro většinu zemí Evropy firma 4ISP s.r.o. představila na výročním šedesátém Mezinárodním strojírenském veletrhu novinky, jako nejluxusnější řadu HSG Laserů využívající zdrojů Raycus, JPT a IPG, hlavy HighYag či Precitec, ale i mnoho dalšího. Od těch nejmenších po ty nejvýkonnější stroje s mimořádnou přesností a rychlostí řezu. Představila také svůj nadstandardní servis, spočívající v komplexní péči o konkrétního zákazníka, tedy od výběru vhodného technického řešení, přes zajištění financování, dopravu stroje a montáž přímo ve výrobě, připojení sítí a technických plynů, zaškolení obsluhy až po podpis předávacího protokolu. Tento servis úspěšně firma rozšířila i díky právě otevřenému největšímu showroomu CNC strojů a laserů v Evropě EURAZIO Center Modletice.

„Novinkou letošního veletrhu je bezesporu nový servis, který naší společnosti poskytují naši čínští dodavatelé. Ti vůči nám mění přístup,“ uvádí Petr Tůma, jednatel společnosti 4ISP. „Díky otevření nového showroomu v Modleticích u Prahy mají zájem dodávat nám předváděcí stroje zdarma. V praxi by to mělo znamenat snížení cen strojů našim zákazníkům, protože zcela jistě tento benefit do cenotvorby promítneme,” dodává Petr Tůma.

„Do sortimentu jsme zároveň zařadili dvě nové produktové řady cnc strojů pro obrábění převážně neželezných kovů. Jedná se o stroje určené na obrábění plochého materiálu pro plechy středního a velkého formátu,“ uvádí Martin Čejka, obchodník, specialista na třískové obrábění.

„Další novinkou veletrhu je stroj na značení nerovných ploch. 4ISP ho v Brně představuje poprvé v Evropě vůbec,“ uvádí Ondřej Cundr, obchodník, specialista na značící lasery.

Zákazníky společnosti 4ISP jsou malé kovovýroby i velké průmyslové podniky. Firma má ve svém portfoliu nejenom vláknové řezací lasery HSG a Holandské Co2 lasery BRM, ale i CNC frézky RELICUT, ohraňovací lisy, brusky, filtrace a další doplňkové stroje pro kovozpracující průmysl. Dále disponuje širokou nabídkou mechanických i elektronických komponentů k sestavení vlastních CNC nebo obráběcích strojů, s nabídkou širokého sortimentu spotřebního materiálu a doplňkům k laserům a frézkám.

   

Facebook komentáře

Sdílejte články