Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Business

AVEX franchisové systémy

Tiroler

Tiroler Bauernstandl, Rakousko – Německo

Jedná se o jednoduchý, přehledný a srozumitelný obchodní model s nízkou vstupní investicí, se zajímavou výší rentability vloženého kapitálu a rychlou návratností investic. Formou mobilních prodejních stánků či prodejen je nabízen speciálně vybraný sortiment tradičních specialit z tyrolských regionů Německa, Rakouska a Švýcarska. Mobilní prodejny umožňují operativní přesun a umístění na různá stanoviště, zejména před obchodními centry, na farmářských trzích nebo na různých sportovních, kulturních či společenských akcích. Samozřejmě je možné podle potřeby stánek situovat i uvnitř obchodních komplexů jako stabilní prodejní jednotku. Tento franšízový systém se může stát vstupem do samostatného podnikání zejména začínajícím podnikatelům. Od roku 2014 působí v Praze první franchisový partner, který dociluje velmi dobrých výsledků a potvrzuje, že tento koncept si najde své zákazníky i na českém a slovenském trhu.

Amazing Jewelry

Amazing Jewelry, Dánsko

Amazing Jewelry – unikátní a atraktivní koncept z Dánska! Vize nově vzniklé  společnosti Amazing Jewelry je docela jednoduchá: – Vytvořit globální cenovou revoluci v oblasti prodeje šperků! – Snížením nadstandartních doprovodných a vedlejších nákladů při prodeji tohoto zboží a vynecháním veškerých prostředníků dosáhnout cen o 30-40% nižších než má dnešní konkurence na trhu. – Nabídnout vysoce kvalitní, moderní i klasické zlaté, stříbrné a diamantové šperky za velmi výhodné ceny – Využít chybějící nabídku šperků pro širokou skupinu zákazníků, které si drahé šperky nemohou nebo nechtějí dovolit.
– Realizovat zisky velkým prodejním objemem zboží při nízkých nákladech a nízkých cenách tak, jak se to daří např. módním gigantům v oblasti prodeje odívání v sítích jako např. ZARA, H&M, aj.
– Využít chybějící nabídku šperků pro širokou skupinu zákazníků, které si drahé šperky nemohou nebo nechtějí dovolit.

V současné době jsou v provozu celkem 3 vlastní pilotní prodejny v Praze – v obchodním centru Atrium Flóra, Metropole Zličín a v nákupním centru Nový Smíchov a dále jedna franchisová prodejna v Ostravě. Otevření dalších 8-10 prodejen je plánováno na nejbližší 1-2 roky. Dosahované ekonomické výsledky – jako např. obraty prodejen, výše obchodního rozpětí – jakož i velký zájem zákazníků o nabízené produkty Amazing Jewelry potvrzují, že tento franchisový koncept bude velmi úspěšný i v Česku a na Slovensku.

NO+Vello

NO+VELLO, Španělsko

Světový lídr v depilačních salónech hledá multi nebo master franchisového partnera pro Česko a Slovensko! NO+VELLO [čti NOVELO] vzniklo v roce 2007 ve Španělsku a dnes má přes 1 000 poboček v 16 zemích na 3 kontinentech včetně Španělska, Itálie, České republiky, Rumunska, Portugalska, Velké Británie, Švýcarska, Slovinska, Bulharska, Bosny, Gruzie, Brazílie, Mexika, Venezuely, Chorvatska a Švédska a patří mezi nejlepších – tzv. Top 100 franšíz na světě. Ve svém oboru je číslo 1 v celosvětovém měřítku.  Ve Španělsku má 280 center, v Itálii jich vzniklo více než 140 za 48 měsíců od vstupu na trh. Rychlý rozvoj této franšízy ve Velké Británii si zasloužil uznání BFA (British Franchise Association).  Koncept NO+VELLO popularizoval depilaci, a to zejména díky svému systému plošných tarifů unisex, pro jakoukoliv část těla. Kromě IPL depilace se NO+VELLO specializuje na péči o pleť (hloubkové čištění pleti ultrazvukem, vrásky, mimické vrásky, pigmentové skvrny, akné, redukci celulitidy, zpevnění těla  a bělení zubů).

Společnost NO+VELLO zahájila činnost v České republice v roce 2017. V současné době má 3 testovací a velmi dobře fungující vlastní provozovny v Praze, Olomouci a Hradci Králové. AVEX systems hledá pro tento franchisový koncept master-franchisového partnera, který by převzal funkční a na českém trhu otestovaný koncept, jakož i nové franchisové partnery.

Pressto

Pressto, Španělsko

Pressto – světový lídr v oblasti čistíren vstoupil úspěšně i na český trh! Mezinárodní franchisový řetězec Pressto založený v r. 1994 v Madridu je světovým lídrem v oblasti čistírenských služeb. Působí na 5 kontinentech a ve 27 zemích, kde provozuje 42 vlastních a 520 franchisových čistíren. Tento franchisový systém je tedy v praxi velmi dobře prověřen a vyzkoušen. Pressto nabízí ve srovnání s konkurencí na českém a slovenském trhu největší nabídku čistírenských služeb! Kromě čištění, praní a žehlení oděvů, poskytuje zákazníkům čištění peří, kufrů, obuvi, různých tašek a kabelek, golfových bagů, kůží všeho druhu, dětských kočárků, koberců a helem. A to vše velmi příznivé ceny. V současné době provozuje Pressto 2 vlastní pilotní provozovny v Praze – Malešicích a Jinonicích (Waltrovka). Otevírání dalších – vlastních a franchisových – provozoven se připravuje.

Franchisový systém Pressto je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která nyní hledá nové franchisové partnery, kteří chtějí spojit svou budoucí podnikatelskou činnost s tímto velmi atraktivním a lukrativním konceptem, který nabízí největší nabídku svého druhu na českém a slovenském trhu. Další podrobné informace k tomuto franchisovému konceptu najdete i na webu společnosti PRESSTO: https://www.presstocistirna.cz.

M ROOM

M ROOM, Finsko

Největší evropský franchisový koncept tzv. Barber Shops  z Finska míří na český a slovenský trh! Franchisový koncept zaměřený výlučně na pánskou klientelu nabízející profesionální a kvalitní péči o vlasy a vousy vznikl jako společný nápad dvou kadeřníku v r. 1998 ve Finsku. Jak se ukázalo, přesně vystihli rostoucí trend, který se v té době začal objevovat – zájem mužů o nový životní styl, ke kterému patří i zvýšená péče o vlasy a vousy. Na rozdíl od klasických kadeřnických salónů, které byly zaměřeny výhradně na potřeby žen, vznikla místa, kde se tradiční holičství či lazebnictví mísí s moderními prvky a tvoří tak dokonalou harmonii nabízející pánským klientů kromě střihání a úpravy vlasů a vousů i místo pro relax, odpočinek, sklenku whisky či šálek dobré kávy. Příjemný dojem dotváří elegantní styl, ve kterém je navržen celý design salónů M Room. Nadstandartní péče o vlasy a vousy je zajištěna i použitím vlastní velmi kvalitní profesionální kosmetiky. Kadeřníci Vám poradí jaký druh stylingu se hodí právě pro Váš typ, jakou střih vlasů zvolit na doma, pro volný čas a nebo do práce a jakou si k tomu vybrat vhodnou kosmetiku. Franchisový systém M Room má dnes již 80 salónů v 7 zemích Evropy a v USA. Po úspěšném nástupu na německý trh přichází tento koncept i k nám a prostřednictvím svého exkluzivního zástupce společnost AVEX systems hledá  master-franchisanta pro Českou a Slovenskou republiku.

LA CHANITA

LA CHANITA, Španělsko:

Španělský franchisový koncept La Chanita nabízí pro zájemce v České a Slovenské republice prodejny, ve kterých mohou zákazníci zakoupit vysoce kvalitní produkty, jako například olivové oleje, koření, medy, marmelády, ocet, typické španělské paštiky a kosmetiku s olivovým olejem. Česká republika se stala již 22. zemí na světě, kde má La Chinata své zastoupení. Kromě jiných zemí expanduje velmi úspěšně také ve Francii, Dánsku a Norsku. Master franchisant pro český a slovesnký trh pověřil exkluzivně společnost AVEX systems, aby pro tento velmi kvalitní a na mnoha trzích prověřený franchisový koncept hledala nové franchisové partnery. Koncept La Chinata bude představen i na Master franchisové konferenci v Praze dne 11.10.2018, kde budou moci zájemci ochutnat i některé vybrané produkty a jednat o možnosti otevření své vlastní prodejny LA Chanita na českém a slovenském trhu.

LOGISCOOL

LOGISCOOL, Maďarsko

LOGISCOOL – nový franchisový koncept z Maďarska pro děti od 6 let v oblasti IT, programování a inteligentních počítačových her. Vytvoření franchisového konceptu logiscool bylo motivováno stoupajícím zájmem a poptávkou na trhu v oblasti digitalizace, programování a znalostí v oblasti informačních technologií (IT). Již v prvním roce po svém vzniku – 2014 –  zaznamenal tento systém mimořádný úspěch a zájem ze strany rodičů a dětí, stejně jako franchisových partnerů pokud jde o získání franchisových licencí. Dnes má koncept logiscool 40 specializovaných škol v 5 zemích Evropy: ve Švýcarsku, Rakousku, Maďarsku, na Slovensku a v České republice. Logiscool je největší franchisová síť svého druhu v Evropě. V současné době se pravidelně zúčastňuje kurzů tohoto vynikajícího franchisového konceptu více než 10.000 dětí. Koncept získal již 2 ocenění jako nejlepší franchisový systém v oblasti IT a programování pro děti. Většina dětí a rodičů konstatovala, že školní výuka je v této oblasti téměř ve všech zemích nedokonalá, nekvalitní a neodpovídá aktuálním trendům a potřebám trhu. Tato skutečnost, poptávka na trhu a vývoj ve všech hospodářsky vyspělých zemích je motivuje k tomu, dát své děti do škol franchisového konceptu logiscool.

Franchisový systém logiscool je v ČR a na Slovensku exkluzivně zastoupen společností AVEX systems, která pro něj našla nového master-franchisového partnera a nyní hledá franchisové partnery.

Máte-li zájem o tyto franchisové koncepty, kontaktujte exkluzivního zástupce pro český a slovenský trh: společnost AVEX systems – Ing. Aleš Tulpa,  ales.tulpa@avexsystems.eu – Mobil: +420 724 007 505, www.avexsystems.cz – Katalog franchis.

Podobné příspěvky

Rum Ron de Jeremy v novém kabátě

Afri

Hervis po rekonstrukci znovuotevírá svou vůbec první prodejnu a rozšiřuje sortiment

Afri

Ubývá evropských hodnotných značek

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady