Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Reportáže Události Zajímavosti

Autosalon s název Autoshow Praha slavil již 18. ročník automobilové výstavy

Již 18 let je Pražanům známá výstava automobilů s názvem Autoshow Praha, která se koná na Výstavišti v Holešovicích. I tento ročník jsme byli u toho!

Letos se jednalo o jediný celostátní autosalón. Na ploše holešovického výstaviště se představily automobily skoro padesáti značek osobních a užitkových vozů. Pokud jste nestihli autosalón ve Frankfurtu, mohli jste v Praze vidět čtyři vozy, které z německého města přijely. Jednalo se o luxusní SUV Bentley Bentayga, které se může pyšnit výkonem přes 600 koní, Infiniti Q30 a také nové DS 4 s Opel Astra nejnovější generace. Z crossoverů a SUV se oficiálně, poprvé na autosalonu, představily také Audi Q7, Honda H-RV, Volvo XC90 aj. Kdo přece jen toužil po luxusnějších značkách, jistě potěšila limuzína Jaguar XP a kombi Subaru Levorg.
Nechyběly ani elektromobily a nelitovali ani milovníci historie při pohledu na veterány. Pokud Vám pohled na automobily nestačil, mohli jste se zapsat na testovací jízdy a vyzkoušet si vybrané vozy. Jednalo se například o Ford Focus, Volkswagen GTI, které bylo využívané asi nejvíce, Fiat 500, Kia Cee´d apod.

Autosalon Praha

Na výstavě se objevily i dva vozy italské značky Alfa Romeo, konkrétně 4C a Giulietta. I značka Audi měla co ukázat a to ať už se jednalo o Audi A3 či například o RS 3 Sportback. Nechyběly ani automobily značky Bentley a Cadillac. Ford, Dacia, Corvette, Fiat, Honda, Ferrari, Infinity, Huyndai, Jaguar, Jeep, Kia, Lamborghini, Porsche, Subaru, Volkswagen, Toyota a nebo například Maserati. Tyto a mnoho dalších značek vystavovali své vozy na letošním autosalonu. Mimo jiné jste si také mohli zasoutěžit při hlasování v soutěži České auto 2015. I pro ženy byl vytvořen multimediální stánek, kde se něžné pohlaví mohlo vyfotit s tématickými vozy, věnovaly se jim i vizážistky značky ASTOR a v sobotu byla přichystaná i modní přehlídka. Autoshow Praha se letos opravdu vyvedl, ostatně podívejte se do galerie.

Related posts

Peugeot 3008 Evropské auto roku 2017

Afri

Boj o sněmovnu začíná

Afri

Na pražském výstavišti začala největší akce pro milovníky piva – Český pivní festival

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady