Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Auto-Moto Business Události Zajímavosti

AUTOSHOW PRAHA 2020 úspěšně prověřila připravenost veletrhů v PVA

Ford 150

Největší česká automobilová výstava AUTOSHOW PRAHA byla prvním a také úspěšným bodem veletržní sezóny letňanského výstaviště PVA EXPO PRAHA. Premiérová událost podzimu prověřila nově nastavená organizační a zdravotnická pravidla na výstavišti a ukázala, že je možné zajistit plynulý a bezpečný průběh akcí i s potřebnými opatřeními. Ve dnech 28. až 30. srpna vzbudila AUTOSHOW PRAHA velký zájem veřejnosti a během tří dnů ji navštívily tisíce lidí.

Land Rover Defender Stavebně oddělené sektory, povinnost roušek, rozšířené koridory v halách, koordinační tým kontrolorů dodržování nových pravidel i redukce počtu návštěvníků v jednotlivých sekcích veletrhu v jeden okamžik – tato i mnoho dalších bezpečnostních opatření proměnily letňanské výstaviště v bezpečnou zónu, a přitom zůstal zachován komfort pro návštěvníky a vystavovatele.
Úvodní akce veletržního podzimu v Praze se vydařila na jedničku a ukázala, že si veřejnost může užít oblíbené události bezpečně a přitom pohodlně.

Výstava AUTOSHOW PRAHA

přinesla amatérským nadšencům i profesionálům z automobilového odvětví mnoho zajímavostí. Ve spojení s tuningovou výstavou ESCAPE6 PRAGUE CAR FESTIVAL zaměřenou především na upravené a sportovní vozy bylo k vidění mnoho zajímavostí, proběhlo také několik národních premiér významných značek, kdy se na veřejnosti poprvé ukázaly například Mazda MX-30, ŠKODA OCTAVIA COMBI RS iV nebo Ford Explorer PHEV. Konala se i jedna světová premiéra v podobě elektrického vozu značky Kaipan. Nechyběly atraktivní prototypy i bohatý doprovodný program. Celkem se v Letňanech prezentovalo 42 značek.

Veletržní sezóna v PVA EXPO PRAHA pokračuje dál a návštěvníci si mohou vychutnat své oblíbené akce s maximální bezpečností. Již ve dnech od 10. do 12. září proběhne FOR DECOR & HOME a v termínu 22. až 26. září se bude konat stavební veletrh FOR ARCH v souběhu s akcí FOR GARDEN. Více o programu najdete na www.pvaexpo.cz.

Hummer a modelkaVAŠE ZDRAVÍ A BEZPEČNOST JE PRO NÁS PRIORITOU

• vstup pouze se zakrytými dýchacími cestami• umístění stojanů s antibakteriálními gely na dezinfekci rukou
• koordinace počtu návštěvníků ve výstavních sektorech
• rozšíření hlavních uliček a uliček mezi stánky
• posílení možností bezkontaktních plateb

Podobné příspěvky

Lexus LC model 2021 bude jízdně ostřejší a rafinovanější

Afri

Obří exploze v Bejrútu vystřelila zlato nad 2000 dolarů za unci

Afri

Hospodaření státu končí rekordní „sekerou” dějin

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady