Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Události Business

Australian Open a Champagne Piper-Heidsieck uzavřelo partnerství

Australian Open

Champagne Piper-Heidsieck uzavřelo partnerství s Australian Open a představuje novou limitovanou tenisovou edici. Hodnoty spojující šampaňský dům Piper-Heidsieck a celosvětovou tenisovou událost Australian Open byly popudem k uzavření vzájemného partnerství.

Při této příležitosti představilo světoznámé champagne novou limitovanou edici svého prémiového Cuvée Brut, jejíž dárkové balení se pyšní logem Australian Open. Partnerství pak podtrhuje i navázání spolupráce s úspěšným tenistou Stanem Wawrinkou.

Světově uznávané champagne Piper-Heidsieck nesmí chybět na žádné výjimečné události. V tomto roce proto uzavřelo tříleté partnerství s Australian Open, každoroční světovou tenisovou událostí. Jedná se přitom o první champagne, které se za celou dobu pořádání Australian Open stalo jeho partnerem. „Australian Open a Piper-Heidsieck mají společné hodnoty, jimiž jsou vynikající kvalita, odvaha a dobývání srdcí, a společnými silami budeme moci tyto hodnoty šířit po celém světě,“ nechal se slyšet Benoît Collard, výkonný viceprezident Piper-Heidsieck. Partnerství s těmi nejvýznamnějšími světovými událostmi není pro champagne ztělesňující eleganci žádnou novinkou. Australian Open se zařadilo do prestižního portfolia celosvětových partnerství společnosti Piper-Heidsieck vedle filmového festivalu Cannes či Cen Akademie.

 

Partnerství s Australian Open podtrhuje i následně navázaná spolupráce s 22. nejúspěšnějším tenistou na světě Stanem Wawrinkou, mezi fanoušky známým také jako Stan the Man. „Stan ztělesňuje charakter naší značky. Jeho charizma a houževnatost na tenisovém kurtu i mimo něj jsou inspirující a jeho úspěchy nezastavitelné,“ uvedl Benoît Collard. Švýcarský tenista Stan Wawrinka se stal ambasadorem champagne Piper-Heidsieck a doplňuje tak odvážnou tenisovou prezentaci Piper-Heidsieck.

Při této příležitosti byla představena i limitovaná edice oblíbeného Cuvée Brut, které se nyní pyšní Champangelogem Australian Open a nahrazuje tak limitovanou ikonickou edici z minulého roku. Design lahve však stále podtrhuje výjimečnost champagne Piper-Heidsieck. Kombinace luxusní zlaté barvy s elegantní červenou k tomuto uznávanému champagne neodmyslitelně patří a obal tak perfektně doplňuje samotnou lahev. Oblíbená kvalita champagne Piper-Heidsieck Cuvée Brut zůstává zachována. Toto exkluzivní suché a plné víno se vyznačuje vysokou aromatičností a harmonickou chutí a je tak ideální pro oslavy výjimečných příležitostí. Příjemně lehká a svěží ovocná chuť se skvěle snoubí s vyvážeností vína.

Limitovanou edici champagne Piper-Heidsieck Cuvée Brut Australian Open zakoupíte na www.1er.cz za cenu 1 179 Kč za 0,75 l. Klasickou lahev Piper-Hiedsieck Brut v limitované edici plechové tuby na www.1er.cz za 1 309 Kč.

PIPER-HEIDSIECK

Vyhlášené champagne Piper-Heidsieck se zrodilo z milostného příběhu, který začal v roce 1785. Počátky této značky jsou spjaté s inspirujícím legendárním příběhem lásky jejího zakladatele s německými kořeny Florense-Louise Heidsiecka. Své cuvée hodné královny daroval také první „ambasadorce“ této značky francouzské královně Marii Antoinettě. Později si toto šampaňské oblíbila například herečka Marilyn Monroe. Piper-Heidsieck je nejvíce oceňovaným šampaňským vínem tohoto století a i nadále je potěšením pro miliony chuťových pohárků po celém světě.

www.piper-heidsieck.com

www.double-u.cz

Adéla Kubaštová, adela.kubastova@double-u.cz

Podobné příspěvky

Jak Šik a spol reformovali ekonomiku

Afri

Příběh disidenta bývalého i dnešního režimu Slávka Popelky: Jestli kalkulují s tím, že mě zastraší, tak to ne

Afri

V Lešanech se slavilo 15 let České republiky v NATO

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady