Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Software Technika Zprávy z Prahy

V OC Chodov se objevili roboti a probíhá techno show na hranici fantastiky

mesto robotu

72 nejnovějších robotů na výstavě „Město robotů“ v OC Chodov v Praze

Už jen do 1. září se koná výstava „Město robotů“, kde roboti pobaví děti i dospělé svými triky, písněmi a tancem.Mezinárodní výstava „City of Robots“ spojila nejnovější úspěchy v oblasti špičkových technologií a předvádí je na obrovské ploše 1500 m2. Poprvé dorazili do Prahy a dokonce i do České republiky nejnovější lidští roboti, zvířecí roboti a roboti pomocníci, z nichž mnozí byli letos představeni na mezinárodních výstavách v Las Vegas, Pekingu a Berlíně.

Na výstavě „City of Robots“ v Praze se můžete seznámit s emocionální a směšnou Ritou z Francie, s prvním robotem Baristou Montym, rybou z Koreje, která plave ve vodě stejně jako skutečná. Jedinečný robotický herec Thespian vás ohromí svým uměním a schopností komunikovat.Budete moct podrbat bříško našemu robotickému pejskovi Aibo z Japonska, která byla vytvořena teprve na začátku roku. A elektrický skútr, o velikosti automobilu, který vás provede po celém webu. Robot pavouk, senzace světových médií, prokáže fenomenální propustnost.Každou hodinu na jevištích výstavy jsou fantastické techno show. Například uvidíte, jako první na světě Robot Theatre, kde roboti provádějí složité triky a dokonce stojí na hlavách. Na výstavě můžete zažít 10 nových technologií virtuální a rozšířené reality které se objevily až letos. Například pojeďte na skutečné trati Formule 1 a dokonce můžete letět do vesmíru ve výtahu, kde se musíte vyhnout meteoritům.

„Město robotů“ je skutečné dobrodružství po celý den. Všechny roboty, virtuální zóny a techno show jsou již zahrnuty v ceně vstupenky a můžete se na výstavu zúčastnit neomezeně mnohokrát před koncem dne.

Výstava „City of Robots“ probíhá až do 1. září (Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 11-Chodov, mestorobotu.com), všechny podrobnosti telefonicky: +420 773-486-606

Přijďte se pobavit, obejmout a hrát si s roboty!

 

Podobné příspěvky

Jde Klára Tomanová po Vémolovi?

Jaroslav Hauer

Vytlačí protikuřácké zákony ze společnosti tradiční cigarety?

Afri

Flor de Caña je rum s neutrální uhlíkovou stopou

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady