Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Technika Auto-Moto Zajímavosti

Matthias Hossann jmenován ředitelem designu značky Peugeot

Matthias Hossann

Mimořádné nadání Matthiase Hossanna pro design bylo objeveno střediskem vyhledávání talentů Design centra skupiny PSA. Následně Matthias Hossann vystudoval vysokou školu Design Strate a poté, v roce 2002, začal v Design centru PSA pracovat.

P308Zde zastával různé pozice na mezinárodní úrovni, přičemž se podílel na projektech pro všechny značky skupiny PSA. Pět let strávil v Design centru v Šanghaji. Od roku 2013 je zodpovědný za koncepci budoucího designu vozů značky Peugeot. Pracoval na řadě ikonických koncepčních vozů[1], včetně nejnovějšího konceptu e-Legend, a zodpovídal také za  předprojektový design vozů značky včetně nejnovějších modelů 208 a 2008. V nové funkci může Matthias Hossann přejít od strategické vize designu značky Peugeot k realizaci stylu sériových modelů a podpořit tak dynamiku značky Peugeot pro nadcházející roky.

Čtyřicetiletý Matthias Hossann nastupuje na pozici šéfdesignéra značky Peugeot 28. července, ve funkci vystřídá Gillese Vidala.

Jean Pierre Ploué, šéfdesignér skupiny PSA, prohlásil: „S velkou radostí svěřuji tento post jednomu z nejnadanějších designérů své generace, který již ovlivnil budoucnost značky Peugeot a od této chvíle bude moci uplatnit svůj talent ve prospěch jejích zákazníků.“

PEUGEOT_electrifiedPeugeot: Radka Matthey / radka.matthey@p-automobil-import.cz

Citroën: Lenka Martinová / lenka.martinova@c-automobil-import.cz

DS: Martina Bedrnová / martina.bedrnova@p-automobil-import.cz

Opel: Martin Hejral / martin.hejral@o-automobil-import.cz

Skupina PSA

Skupina PSA má jedinečné zkušenosti v oblasti automobilového průmyslu a poskytuje inovativní mobilní řešení, která dokážou splnit očekávání všech zákazníků. Skupina PSA se se svými pěti automobilovými značkami – Peugeot, Citroën, DS, Opel a Vauxhall – a s různorodou nabídkou služeb konektivity a mobility, které nabízí značka Free2Move, hodlá stát předním výrobcem automobilů a preferovaným poskytovatelem služeb mobility. zákazníkům. Je jedním z průkopníků vozů se samočinným řízením a vysokou úrovní konektivity. Její aktivity zahrnují i financování (Banque PSA Peugeot Citroën Finance) a výrobu automobilového příslušenství (Faurecia). Více informací naleznete na groupe-psa.com/fr.

 

Podobné příspěvky

Nová energie pro linku D

Redakce

Recenze: Obraz od Saal Digital

Eliška Rybenská

Blesková zpráva z Barrandova

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady