Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Internet Počítačové hry Tiskové Zprávy

Gopas připravuje třetí ročník konference HackerFest .

Přípravy na třetí ročník největší události v České republice zaměřené na počítačovou bezpečnost a etický hacking jsou v plném proudu. Konference HackerFest 2015 proběhne v Multikině Cinestar Praha – Černý Most dne 29. září 2015.

I letos se můžete těšit na aktuální témata, která hýbou světem zabezpečení IT systémů a obrany proti hackingu. Kromě jiného účastníci konference získají ucelený přehled o aktuálně nejnebezpečnějších a nejvyužívanějších podobách hackerských útoků, dalším pro praxi velmi přínosným tématem budou informace odborníků na zabezpečení počítačových systémů o nejčastějších bezpečnostních slabinách firem.
„HackerFest se za pouhé dva ročníky stal fórem pro setkávání IT specialistů z praxe se špičkami z oboru IT bezpečnosti a etického hackingu od nás, ale i ze zahraničí,“ říká Jan Dvořák, ředitel Počítačové školy Gopas. „Účastníci na HackerFestu oceňují nejen odbornou úroveň přednášejících, ale především praktickou využitelnost nabytých zkušeností a možnost konzultovat problémy řešené v reálné praxi.“
HackerFest 2015 bude opět dvoudenní s tím, že první den proběhne samotná konference, druhý den (30. 9. 2015) pak bude následovat praktický workshop, který bude v letošním roce zaměřený především na penetrační testování webových aplikací podle OWASP.
Podrobné informace o konferenci, tématech a přednášejících budou postupně doplňovány na stránkách konference: http://www.hackerfest.cz.

O společnosti GOPAS, a. s.
Počítačová škola GOPAS je největším poskytovatelem školení v oblasti informačních technologií na českém i slovenském trhu. Ročně absolvuje odborné kurzy téměř 30 tisíc studentů, z nichž většinu tvoří specialisté IT. I přesto, že působí na poměrně malém trhu, patří GOPAS k jedněm z největších poskytovatelů IT školení v Evropě.
Gopas.cz
????????????????????????????????????????

zdroj: ASPEN PR

Podobné příspěvky

Po stopách českého granátu

Šebík

Výživa psů v holistickém pojetí-nový trend ve zvířecí výživě

Šebík

Mikuláš s andělem a čerty budou na Staroměstském náměstí letos farmařit

Šebík

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady