Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Internet Software Technika Tiskové Zprávy

echEd-DevCon 2016 – úskalí současných aplikací, vychytané využití Windows 10

Praha, 3. února 2016 – Současné i budoucí trendy – zejména z oblasti produktů, systémů a nástrojů společnosti Microsoft, představí významní čeští i zahraniční odborníci na již 14. ročníku největší odborné konference pro IT specialisty, TechEd-DevCon. Počítačová škola Gopas jej připravila na termín 16. – 19. května 2016 a bude opět probíhat v prostorách Parku Hostivař.

TechEd-DevCon není jen odborná konference – je již tradiční možností potkat se s IT odborníky, kapacitami a kolegy z oboru a konzultovat aktuální problémy. Po celou dobu konference bude účastníkům k dispozici „Ask the Expert“ stánek, kde budou moci pokládat aktuální dotazy speakerům.

Přednášky v rámci konference TechEd-DevCon 2016 budou souběžně probíhat ve více sálech, podle odbornosti a zaměření jsou rozděleny do několika úrovní:

ShowIT Hall – určeno pro IT specialisty

DevCon Hall – pro vývojáře

Geek Hall – pro geeky

Mix Hall – pro IT specialisty, vývojáře a databázové specialisty

SQLFest Hall – pro databázové specialisty

Ačkoliv se program právě připravuje, již teď je možné říci, že témata budou opravdu pestrá, protože rok 2016 přinesl nové verze produktů Hyper-V, Systém Center VMM, SharePoint a SQL Server. Nebudou chybět ani přednášky zaměřené na Windows 10, ASP.NET Core a další.

Informace o programu přednášek, mluvčích a doprovodném programu budou průběžně doplňovány na stránkách konference na http://www.teched.cz/. Zde je také možné se na konferenci registrovat.

Exkluzivním mediálním partnerem konference TechEd-DevCon 2016 je společnost Averia, mediálním

Podobné příspěvky

V Plaňanech mají díky novému vodovodu kvalitnější vodu

Šebík

Herečka Martha Issová na Českých lvech v oranžové róbě od Chatty.

Šebík

Úhonice zachránily stavební památku a získaly tak krásný společenský sál .

Afri

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady