Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůKulturaLiteraturaUnikátní fotokniha k Mistrovství světa ve florbale 2018

Unikátní fotokniha k Mistrovství světa ve florbale 2018

Unikátní fotokniha k Mistrovství světa ve florbale 2018

Domácí šampionát nabídl vše, co mohl, všechna utkání byla odehrána, ocenění rozdána a rekordy překonány. Atmosféru a klíčové okamžiky historicky nejnavštěvovanějšího šampionátu naštěstí zachytili fotografové mistrovství světa, kteří ve vzájemné spolupráci už v průběhu akce vybírali obsah rodící se fotoknihy.

Kniha o Mistrovství světa ve florbale 2018 je koncipována především jako fotokniha a nabídne to nejlepší z fotomateriálu, který v průběhu konání MS sesbírali elitní sportovní fotografové Barbora Reichová, Markéta Navrátilová a Martin Flousek. Unikátní knihu o šampionátu byla pokřtěna ve čtvrtek večer, a to i za účasti členů českého národního týmu. Akce se uskutečnila v knihkupectví Luxor v pražském obchodním centru Palladium. Uchovejte si vzpomínky na největší tuzemskou sportovní akci tohoto roku skrze práci profesionálních fotografů.

Oficiální publikace představuje průřez Mistrovstvím světa ve florbale, které proběhlo v Praze 1. – 9. 12. 2018. Nejdůležitější duely se odehrály v pražské O2 areně, druhou halou je Arena Sparta – Podvinný Mlýn. Mistrovství se vrací do České republiky po deseti letech. První šampionát se v ČR uskutečnil v květnu 1998 v Praze a Brně. Druhý o deset let později v prosinci 2008 v Praze a Ostravě. MS ve florbale je nejvýznamnější sportovní událostí na sklonku roku 2018 a kniha plná unikátních fotografií a reflexí z mistrovství vyjde už za 4 dny po finálovém zápase.

Facebook komentáře

Sdílejte články