Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Sport

MOTO TEST CAMP, cool akce pro všechny bikery

MOTO TEST CAMP je unikátní akce dne 6. -7.6.2020, kdy si na jednom místě a v jeden den můžete vyzkoušet motorky různých značek. K dispozici bude téměř 50 testovacích strojů od značek Honda, Harley Davidson, Kawasaki, Indian, MV Agusta, Triumph, Aprilia, Moto Guzzi a Vespa.

Budete tak mít možnost bezprostředního srovnání a vyzkoušení, která Vám nejlépe sedne. A pokud se Vám některá bude líbit natolik, že si ji budete chtít koupit,

…dostanete super slevu až 10.000 Kč!

Akce se koná v Rekreačním středisku Protivanov, které je celé blokováno pro tuto příležitost. V okolí je mnoho pěkných tras a my jsme pro Vás vybrali tu nejatraktivnější (mapa okruhu), na které si během zhruba 40ti minutové jízdy budete mít možnost důkladně otestovat vlastnosti vybraného stroje.

Každý účastník, který zaplatí registrační poplatek 2.500 Kč si může zarezervovat tři motorky pro tři jízdy dle svých preferencí a dostupnosti. Poplatek pokrývá zapůjčení motorky včetně benzínu.
Po příjezdu na místo (doporučujeme minimálně 30 minut před časem první jízdy) Vás po složení jednotné kauce 20.000 Kč zaregistrujeme a můžete začít testovat.

Další jízdy nad rámec tří garantovaných bude možné dohodnout přímo na místě dle podmínek jednotlivých značek. Při poškození některé z testovacích motorek budou jízdy přeloženy na jinou z dostupných modelů a nerezervovaný čas. V průběhu celého dne bude možné zakoupit jídlo a pití, registrovaní dostanou stravenku na občerstvení při složení kauce. Pro zájemce lze zarezervovat přespání přímo ve středisku a to buď v chatkách nebo zděných budovách.

Počet účastníků akce bude regulován dle aktuálních vládních nařízení. K registarci na místě se prosím dostavte s ochranou rouškou.

PODMÍNKY ÚČASTI NA MOTO TEST CAMP

platný občanský průkaz
řidičský průkaz sk. A bez omezení kW
odpovídající oblečení, vlastní helma a rukavice
uhrazený registrační poplatek 2.500 Kč
složená kauce 20.000 Kč (není nutná hotovost, lze blokovat na platební kartě)

https://mototestcamp.cz/o-akci/

Mgr. Dita Brančíková
Manager PR a reklamy
Festival LIFE!, MOTOSALON,
CARAVANING Brno, Styl a Kabo
Press center BVV
mail: dbrancikova@bvv.cz

Podobné příspěvky

The Stunts These Daredevils Pull Off will Leave You Breathless

Ilja Hynek

Herec Petr Čtvrtníček se proháněl po Vltavě. Na prkně a v trenýrkách!

Monika Nováková

Fotbalová Viktorka má ambice dostat se zpět do nejvyšší ligy

Ilja Hynek

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady