Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůSportMistrovství České republiky v lezení na obtížnost

Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost

Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost

Zajímavá pozvánka na akci Climbing 4 everybody

Český horolezecký svaz v rámci projektu Erasmus+ umožní od 25. 10. do 31. 10.  návštěvníkům Metropole Zličín jedinečný zážitek, vylézt až k vrcholu po stěně Mistrovství České republiky nebo na stěně pro širokou veřejnost.

Veřejnosti budou od čtvrtka 25. 10. k dispozici cesty, které vyjadřují heslo „Climbing for everybody“/  „Lezení pro každého“ – tedy dostupné nováčkům i malým dětem. V loňském roce této možnosti využilo více než 700 dětí. Letos jsou motivací odměny od outdoorového odborníka a partnera akce, značky RockPoint.

Mistrovství České republiky v lezení na obtížnost proběhne o víkendu 27. – 28. 10. za účasti nejlepších českých lezců a od pondělí 29. 10. pak budou na profilu stěny postaveny poněkud náročnější cesty pro veřejnost, ale stále v duchu „Climbing for everybody“. Zde už nebude zcela samozřejmé dosažení vrcholu, ale zato každý úspěšně překonaný krok bude důvodem k radosti a úsměvu.

 

O bezpečnost lezců se budou starat certifikovaní jističi, a dalším bezpečnostním prvkem bude i možnost zapůjčení lezeckého vybavení přímo na místě.

Těšíme se na Vás v Metropoli Zličín 25. – 31. 10.!

Facebook komentáře

Sdílejte články