Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Jiné sporty

Bowlingové centrum Xbowling v Praze na Žižkově je opět nejlepší

Xbowling Žižkov je moderní bowlingové centrum – disponuje 6-ti profi drahami QubicaAMF, je součástí Sportovního centra SK Žižkov a celý areál je NEKUŘÁCKÝ. Nachází se 10 min od Václavského náměstí a 5 min pěšky od OC FLORA. Součástí areálu je vlastní parkoviště a také samostatný salonek pro uzavřenou společnost.

Celý bowling i s restaurační částí pojme až 120 hostů v několika možných úpravách interiéru. Naší specialitou je pořádání firemních a amatérských turnajů pro hráče rekreační či zcela začínající.

Pro firemní turnaje vyhotovíme systém hry, připravíme poháry či medaile a v případě zájmu zajistíme také bowlingovou exhibici včetně Free-style (Show-style) bowlingu v podání Mistra ČR.

Součástí bowlingového centra je kuchyně, kterou vede šéfkuchař Martin Russ, člen AKC, absolvent Kulinářské Akademie při AKC, současně vedoucí kurzů vaření pro ChefParade Praha.

K dobrému jídlu Vám nabídneme široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Na pípě máme 5 točených piv a Kofolu.

Prostory bowlingu a přilehlé designové restaurace utvářejí příjemnou domácí atmosféru, a proto jsou vhodné k uspořádání firemních a vánočních večírků, rodinných oslav, třídních srazů nebo narozenin.

Rádi s Vámi projednáme nejenom skladbu občerstvení nebo přípravu turnaje, ale i zajištění zábavy a organizaci celého Vašeho večera či firemního dne.

Podobné příspěvky

Národní přehlídka plemene koní Shagya arab

Afri

Běh se žlutou stužkou opět připomene téma zaměstnávání odsouzených

Afri

12. Pražský šachový festival 2016 pod záštitou náměstka primátorky Petra Dolínka

Redakce

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady