Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůSportJiné sportyBowlingové centrum Xbowling v Praze na Žižkově je opět nejlepší

Bowlingové centrum Xbowling v Praze na Žižkově je opět nejlepší

Bowlingové centrum Xbowling v Praze na Žižkově je opět nejlepší

Xbowling Žižkov je moderní bowlingové centrum – disponuje 6-ti profi drahami QubicaAMF, je součástí Sportovního centra SK Žižkov a celý areál je NEKUŘÁCKÝ. Nachází se 10 min od Václavského náměstí a 5 min pěšky od OC FLORA. Součástí areálu je vlastní parkoviště a také samostatný salonek pro uzavřenou společnost.

Celý bowling i s restaurační částí pojme až 120 hostů v několika možných úpravách interiéru. Naší specialitou je pořádání firemních a amatérských turnajů pro hráče rekreační či zcela začínající.

Pro firemní turnaje vyhotovíme systém hry, připravíme poháry či medaile a v případě zájmu zajistíme také bowlingovou exhibici včetně Free-style (Show-style) bowlingu v podání Mistra ČR.

Součástí bowlingového centra je kuchyně, kterou vede šéfkuchař Martin Russ, člen AKC, absolvent Kulinářské Akademie při AKC, současně vedoucí kurzů vaření pro ChefParade Praha.

K dobrému jídlu Vám nabídneme široký výběr alkoholických i nealkoholických nápojů. Na pípě máme 5 točených piv a Kofolu.

Prostory bowlingu a přilehlé designové restaurace utvářejí příjemnou domácí atmosféru, a proto jsou vhodné k uspořádání firemních a vánočních večírků, rodinných oslav, třídních srazů nebo narozenin.

Rádi s Vámi projednáme nejenom skladbu občerstvení nebo přípravu turnaje, ale i zajištění zábavy a organizaci celého Vašeho večera či firemního dne.

Facebook komentáře

Sdílejte články