Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůSportJiné sportyMike Tyson míří do Prahy

Mike Tyson míří do Prahy

Mike Tyson míří do Prahy

Česká metropole bude hostit jednu ze zastávek jeho turné s názvem Mike Tyson Tour. Legendární boxer vystoupí 1. listopadu v pražském Sasazu, kde bude vyprávět svůj životní příběh. Ten je opravdu pozoruhodný.

Mike Tyson vyrůstal v jedné z nejtěžších Amerických čtvrtí v Brooklynu v chudobě. Poté se dal na dráhu boxu a stal se nejmladším světovým šampionem těžké váhy všech dob. Svou slávu však nenesl úplně jak měl a během své kariéry stihl i vězení a osobní bankrot.

MIke TysonZ něj se však dokázal vyškrábat a nyní již seká dobrotu. „Přes jednoho známého jsem se čirou náhodou seznámil s ředitelem Mike Tyson Tour panem Tauchenem, který s Mikem Tysonem pracuje bezmála deset let.

Párkrát jsme se sešli začal vyjednávat a poté se dohodli, že jednou ze zastávek turné Mike Tyson Tour Mika Tysona bude poprvé Česká republika a to konkrétně Praha,“ uvedl Petr Větrovský z VDN Promo, které je producentem jedinečného večera.

Na programu večer bude sedm kapitol vyprávění Mika Tysona o jeho životě včetně jeho trápení i úspěchu a také aukce věcí s podpisem samotné legendy. Jeho tour slaví úspěch po celém světě a příběh tohoto legendárního boxera tak žije dál.

Show bude jen pro 900 lidí a vstupenky se budou pohybovat od 1.990,- Kč do 9.990,- Kč.

Držitele vstupenek dražších kategorií si mohou užít ještě jeden nevšední zážitek. „Vstupenky od 4.990,- Kč mají v ceně krátké setkání s Mikem Tysonem a památeční fotografii.

Tu si odnesou v tištěné i elektronické podobě. Sám jsem se turné Mika Tysona účastnil a to ve Vídni a v Drážďanech. Bylo to skvělé a jsem rád, že to mohou zažít i Češi“, uzavřel Větrovský.

Facebook komentáře

Sdílejte články