Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůSportDukla vítá první jarní posilu a připravuje se na Jaro

Dukla vítá první jarní posilu a připravuje se na Jaro

Dukla vítá první jarní posilu a připravuje se na Jaro

A mužstvo Dukly Praha zahájilo zimní přípravu. Novým hráčem, který bude oblékat žlutovínový dres se stal odchovanec příbramské akademie Patrik Brandner. V klubu podepsal smlouvu do června 2019.

„Patrika znám od jeho 14 let. Prošel akademií v Příbrami. Asi 5 nebo 6 let ho trénoval Antonín Barák (st.), který je považován za jednoho z nejlepších mládežnických trenérů. Patrik vyrůstal v partě okolo Antonína Baráka (ml.) a Dominika Maška (první SK Slavia Praha a druhý Bohemians Praha 1905, pozn. red.). On je v rámci tohoto ročníku poslední, který ještě z klubu neodešel. Víme, že je odvážný, rychlý a dobře technicky vybavený. Do ofenzivy se nám může hodit,“ komentuje jeho příchod trenér Jaroslav Hynek.

Patrik Brandner

Patrik Brandner

útočník | 04.01.1994 | 22 let | 75 kg | 180 cm

33 zápasů v lize | 4 branky | 2 asistence

2 starty za U20

A mužstvo zahájilo přípravu

V pondělí 3. ledna 2017 odpoledne se hráči sešli k prvnímu tréninku na Julisce. Přípravu zahájila první posila v tomto roce, Patrik Brandner. Na hřišti naopak chyběl Néstor a Aldin Čajič.

První tréninkový den strávilo mužstvo v hale a na tréninkovém hřišti s umělou trávou.

„Kromě Néstora a Aldina Čajiče jsme se zatím sešli všichni, včetně zraněných, mezi kterými je Ondřej Vrzal, Štěpán Koreš a Róbert Kovaľ. Marek Hanousek má do konce týdne lehčí režim, protože se akorát doléčil s lehčím virovým onemocněním. Novým hráčem je Patrik Brandner, který přišel z Příbrami. Jinak vše zatím zůstává při starém,“ okomentoval aktuální složení trenér Jaroslav Hynek.

Néstor Albiach Roger přestoupil už v prosinci do Sparty. Aldin Čajič dostal souhlas vedení klubu k jednání tureckým týmem, kde je blízko k dohodě.

Co se týče dalších posil. „Mužstvo bychom chtěli posílit zejména ofenzivně. Rádi bychom obsadili post středopolaře a útočníka. O obou postech jednáme, takže uvidíme, jak to dopadne,“ dodává trenér.

Prvních čtrnáct dní hráče čekají dvoufázové tréninky. V tomto týdnu zpestřené o zátěžové testy na ISL (Institut sportovního lékařství).

První utkání sehrají ve středu 18. ledna 2017 proti Vlašimi. Dále je čekají soupeři jako Union Berlín, Pardubice, Viktorka Žižkov, Vardar Skopje či Anži Machačkala.

INN_0225 Patrik Brandner (2)

Facebook komentáře

Sdílejte články