Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Sport Jiné sporty

Buďte aktivní a vyběhněte si volný vstup do nejzábavnějšího aquaparku

Aquapalace RUN

Buďte aktivní a vyběhněte si volný vstup do nejzábavnějšího aquaparku na rodinném běhu ČEZ Aquapalace v sobotu 5.9. 2020. Běh pro zábavu z Opatova do Čestlic – to je sedmikilometrový běžecký závod pro zapálené sportovce i rodiny s dětmi. Tedy pro všechny, kteří se nebojí udělat něco navíc pro své tělo.

Důležité však není vyhrát, ale především zúčastnit se. Vstupenku do Aquapalace Praha totiž získává každý, kdo doběhne do cíle. Rodinný běh se uskuteční v sobotu 5. září. Hlavní start se uskuteční v 9:00, kdy všechny účastníky přijdou podpořit moderátorka Gabriela Partyšová, zpěvák Václav Noid Bárta a také zpěvák Marian Vojtko.

miss ČRAquapalace Praha dobře ví, jak je důležitý pravidelný pohyb pro tělo i mysl, a proto se snaží podpořit všechny, kteří se odhodlají běžet tradiční závod odměnou ve formě volných vstupenek do Vodního světa. A pokud se zúčastní celá rodina, získá rodinné vstupné pro společné zážitky. Hlavní start je v 9:00, ale je možné vyrazit kdykoliv mezi 9:00 a 12:00.

Ve Vodním světě na návštěvníky čeká plno adrenalinu a zábavy. Těšit se mohou na nejdelší Divokou řeku měřících rekordních čtvrt kilometru nebo tobogán MAGIC TUBE s virtuální realitou, díky kterému se proletí napříč celým Vesmírem. Nevšední zážitek poskytne i VR AVATAR ZONE, kde se na simulátoru létání budete vznášet nad horami jako pták či si vyzkoušet další novinky. Odpočinek nabídne nespočet vířivek i zbrusu nový POOL BAR.

 

RODINNÝ BĚH ČEZ AQUAPALACE

Podrobné informace k akci: 5. září 2020 od 9 do 12 hodin

Start: Centrální park metro Opatov

Startovné: zdarma

Více informací naleznete na http://www.aquapalace.cz

Partneři akce jsou Skupina ČEZ, Městská část Praha 11, PVA EXPO PRAHA, Slavia pojišťovna, Spa Hotel Děvín.

Podobné příspěvky

Klusáci na startu již 13. a 20. dubna ve Velké Chuchli

Jaroslav Hauer

Poslední dostihová šance tohoto roku ve Velké Chuchli

Afri

DJOKOVIČ SE ŠTĚPÁNKEM PŘEKVAPILY ŠKOLÁKY U OBĚDA

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady