Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Sport Jiné sporty

9. klusácký dostihový den – dostih Pražského zpravodaje

klusaci

Přípravná Derby – cena (CH) * Cena Pražského zpravodaje * Cena televize PRAHA TV * * Cena zemědělce Pavla Vávry * * Cena zemědělce Zdeňka Vávry *

V devátém dostihovém dni letošní klusácké dostihové sezóny vévodí Dostihovému programu Přípravná Derby – cena (CH), předzkouška vrcholu klusácké dostihové sezóny – finále Klusáckého derby.

Klusácké derby
V tomto dostihu bude dne 5.9.2020 zde ve Velké Chuchli startovat 6 koní, a poměrně nedávno zavedený model jim umožňuje Přípravnou cenu vynechat, proto se v ní dnes představí pouze 4 adepti na zisk vavřínového věnce ve finále derby.

KlusáciDalší dostihy dnešního dne jsou všechno handicapy, česká specialita pro tvorbu propozic dostihů jinak než podle získaných výher koně. Všechny kategorie koní se představí na střední i krátké trati. Zvláštní poděkování patří bratrům Pavlovi a Zdeňkovi Vávrových z moravské Chropyně, kteří se na dnešním dostihovém dni významně sponzorsky podílejí. Již skoro tradičně je dostih pro dnešní nejlepší kategorii obohacen dvěma startujícími z Německa.

Pořadatelé dostihového dne 16.8.2020 a redakce Dostihového programu Sulky 9/2020: Horse Sports s.r.o. a Česká klusácká asociace, z.s., Radotínská 69, 159 00 Praha 5 – Velká Chuchle,

e-mail: klusackaasociace@seznam.cz.

Dostihový den začíná od 14 hodin

Velka ChuchleNa napínavé doběhy dostihů si můžete vsadit online u sázkové kanceláře Tipsport, živě můžete naše dostihy sledovat ve velmi kvalitním online-přenosu na http://www.equitv.cz, reportáže naleznete i na www.jezdci.cz. Stále trvá povinnost dodržovat přísná hygienická opatření v souvislosti s koronavirovou pandemií. Více se dozvíte na internetové stránce pořadatele dostihů www.czetra.cz.

STARTOVNÍ LISTINA – 16.8.2020 Praha – Velká Chuchle

(pořadatel Česká klusácká asociace, z.s.)

Cena zemědělce Pavla Vávry

Cena zemědělce Zdeňka Vávry

Přípravná Derby – cena (CH)

Cena televize PRAHA TV

Cena Pražského zpravodaje

WINDHUND (D)   5 .Pletschacher Rober 2180 m
URAN KOSMOS (I)  7.Vávrová Zuzana 2180 m
EQUIMAX (F)  6.Bock Marisa 2180 m
GAUDI BOKO (NL)  7.Vávra Pavel 2180 m
VARENNE VENUS (A)  6. Kubíková Ilona 2180 m

9.klusácký dostihový den v sezóně 2020 dostihové závodiště Praha 5 – Velká Chuchle

Vstup zdarma, parkování zdarma!

(hp)

Srdečně zvou pořadatelé dostihového dne 16.8.2020 a redakce Dostihového programu Sulky 2020: Horse Sports s.r.o. a Česká klusácká asociace, z.s., Radotínská 69, 159 00 Praha 5 – Velká Chuchle, e-mail: klusackaasociace@seznam.cz.

 

Podobné příspěvky

Vietnamští fotbalisté změřili síly na Strahově

Afri

Kam vyrazit s ratolestmi o prázdninách? Celebrity, dokonce i ty bezdětné, jsme vyzpovídali na minigolfu, který si zahrály přímo v areálu nákupního centra Europark Štěrboholy.

Šebík

Václav Milík triumfoval na MČR jednotlivců v Praze

Eliška Rybenská

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady