Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys

Vlasta Horváth představil nový singl, písně věnuje zesnulému bratrovi Martinovi

Zpěvák a hudebník Vlasta Horváth přichází s novým singlem, ke kterému natočil videoklip. Tento song věnoval svému zesnulému bratrovi Martinovi, se kterým si byli velice blízcí. Když ukončil profesionální dráhu fotbalisty, zakotvil ve Vlastově kapele na postu bubeníka. Jak sám Vlasta říká, „byli jsme spřízněné duše“.

Nový singl je zároveň předzvěstí nového CD, jehož vydání je naplánováno na začátek října tohoto roku. „Původně jsem chtěl vzdát hold svému milovanému bratrovi jen tímto jedním songem, ale stále ke mně přicházela shůry nová slova a melodie. V tu chvíli mi došlo, že nezůstanu u jedné písně, ale že natočím v tomto duchu celé album.“

Zpěvák si dal tentokrát na singlu “Stále nevěřím” opravdu záležet a přizval ke spolupráci známého britského hudebního producenta Grega Havera (produkoval např. Manic Street Preachers apod.), ale také tuzemského hudebníka a producenta Lukáše Pavlíka, který se s Vlastou na produkci též podílel. Jako ve většině případů si hudbu a text obstaral zpěvák sám. Píseň je velice emotivní. Po hudební stránce velmi propracovaná, na jedné straně skrývá spoustu citu a na druhé je plná energie.

Nutno říct, že text písně chytil za srdce všechny jeho fanoušky. Krátce po premiéře videoklipu měla písnička neuvěřitelných 350 sdílení na sociálních sítích a tisíce zhlédnutí. A Vlasta slibuje, že stejně kvalitní budou všechny písně z alba, které věnuje právě svému bratrovi Martinovi. Na další videoklip se fanoušci mohou těšit již v září.

Klip je k vidění zde:

Foto: All4Bands

Podobné příspěvky

Český Karl Lagerfeld Michal Marek uzavře módní tour v Karlových Varech

Jaroslav Hauer

Známá česká moderátorka: z dětské modelky ředitelkou soutěže krásy

Jaroslav Hauer

Soutěž o 5*2 vstupenky

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady