Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůŠoubyznysVIP akcePomáhat je normální, shodují se přední české osobnosti v čele s Hankou Kynychovou

Pomáhat je normální, shodují se přední české osobnosti v čele s Hankou Kynychovou

Pomáhat je normální, shodují se přední české osobnosti v čele s Hankou Kynychovou

Cvičitelka Hanka Kynychová už po dvanácté roztančila dětské domovy. Tým Nadačního fondu Hanky Kynychové uspořádal 12. ročník tanečního charitativního projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou Kynychovou.

Přes sto dětí z dětských domovů z celé České republiky se sjelo do Prahy, aby se utkalo o medaile v tanečních a muzikálových disciplínách. „Smyslem projektu Hejbejte se a zpívejte je ukázat dětem, že úspěch přijde po opravdové dřině a tvrdé práci. Dětem a dětským domovů nerozdáváme žádné hmotné nebo finanční dary, ale věnujeme jim svůj čas, pozornost, emoce a jsme pro ně hlavně kamarádi,“ vysvětluje Hanka Kynychová o čem je její pomoc dětským domovům. Jak sama říká, pomáhat je normální. A své o tom ví i známé osobnosti, které projekt každoročně podporují. Ať už svým vystoupením nebo přijdou předat dětem medaile.

„Když můžu, tak pomůžu. Neumím však pomoci každému, i když bych moc ráda. Pomoc je pro mě samozřejmost. Hluboce se skláním před týmem Nadačního fondu Hanky Kynychové a před Hankou samotnou, že dokáží dělat tolik radosti. Akce byla skvělá,“ svěřila herečka Kateřina Brožová, která má k tanci velmi blízko, protože její maminka byla sólistkou Národního divadla.

Facebook komentáře

Sdílejte články