Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys Modeling

Velké plány Moniky Leové na léto

– Na filmový festival do Karlových Varů dorazila i Monika Leová, která zde měla nejen pracovní povinnosti, ale našla si čas i na odpočinek a hýčkání. V Mall.cz Parku během akce GET READY si nechala namasírovat nohy a během toho prozradila, jaké zážitky ji čekají během letních prázdnin.

Žádné válení u vody a relax, na to Monika není, léto je pro ní pracovní záležitostí, takže dovolenou si s manželem Martinem užije až v září. Společně plánují vyrazit autem do Slovinska. “My rádi jezdíme lowcost dovolené, vezmeme auto, plynovou bombu a jedeme. Neplánujeme nic, prostě na co máme daný den náladu, tak se tam vydáme. Spíme v autě, myjeme se vlhčenými ubrousky a užíváme si,” říká Monika. “A musím zaťukat, zatím nám to vychází a narazíme vždycky na super věci, nikdy nás žádná nehoda nepotkala,” dodává Monika. Sama je hodně aktivní na sociálních sítích a slíbila, že určitě bude sdílet nějaké tipy, co ve Slovinsku zajímavého dělat a ideálně zadarmo!

Letos ji navíc mimo jiné čeká 10 svateb, z čehož jedna je v Sardínii. “Tam jsme se loni vydali taky autem, na takovou naší odloženou svatební cestu, takže se tam moc těšíme! Akorát 10 svateb je docela šílený, asi se vydáme z peněz,” dodala se smíchem Monika.

Podobné příspěvky

Mexický tenorista a ambasador Zdravotních klaunů Rolando Villazón zazpívá na Pražském hradě

Monika Nováková

Bubeník Tokhi nezahálí ani v karanténě: Napsal píseň Ve víru víry společně s Voxelem!

Jaroslav Hauer

Velikonoční svátky jsou za chvíli a herec Janek Ledecký musí bránit své ženy!

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady