Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys

Valentýnské pohlazení výtvarnice Alexandry Hejlové. Její obraz má i Douglas

Vernisáž výstavy Valentýnské pohlazení  známé výtvarnice, malířky, ilustrátorky a šperkařky Alexandry Hejlové, jejíž obraz vlastní mimo jiné i slavný Hollywoodský herec Michael Douglas, a která v současné době rozjíždí se svým mužem hudebníkem Jindřichem Krausem vlastní týdenní pořad na Rádiu Krajan (USA / Chicago), proběhla 9. února 2018 v nádherném prostředí pražské Gallery Café Blanka. V pátek 2. března tato úspěšná vernisáž měla také svou derniéru společně se slavnostním křtem nové knihy. Muž Alexandry, Jindřich Kraus, pokřtil slavnostně  knihu o skautingu, kterou vydal ve svém nakladatelství Pragoline-Jindřich Kraus, knihu spisovatele Vladimíra Rogla, Správnou stopou.

Valentýnské pohlazení Alexandry Hejlové

Tentokrát tuto svou vernisáž a zároveň i derniéru, pojala jako společnou Valentýnskou akci  s Hudební skupinou Maxíci, kteří nedávno pokřtili nové CD Útok králíků, na kterém najdete 13 čistě autorských písní, některé právě  zazněly  na slavnostním zahájení vernisáže  výtvarnice Alexandry Hejlové.  S kapelou Maxíci určitě Alexandra Hejlová chystá i další projekty, na které se již teď můžete těšit.

Kmotry měsíční  prodejní výstavy se stali společně s kapelou Maxíci spisovatelka, publicistka Marie Formáčková, legendární moderátor Slávek Boura a v neposlední řadě životní partner Alexandry Hejlové, zpěvák, hudebník a nakladatel  Jindřich Kraus, který rovněž zazpíval několik svých autorských písní (CD  Chvíle ke hvězdám) a rovněž je autorem například legendárního hitu Takový schody do nebe.

Valentýnské pohlazení Alexandry Hejlové

Na  hvězdné  hosty jsme již u Alexandry Hejlové zvyklí, tentokrát jste mezi hosty mohli vidět například komentátora a baviče  Jaroslava Suchánka, manželku herce Luďka Soboty – Adinu Sobotovou, herečku Báru Fišerovou, kterou můžete momentálně vidět napříklat v seriálu Modrý kód, zpěvačku Petru Slaninovou, kterou  můžete vidět a slyšet v Hudebním divadle Karlín a tyto dámy se na krátkou chvíli staly modelkami Alexandry a předvedly její originální ručně malované skleněné šperky, které právě nosí také  i mnoho našich celebrit.  Zkrátka mnoho známých a zajímavých lidí ze světa kultury  a  showbyznysu (spisovatelé, režiséři s ČT/Třináctá komnata, zpěváci, herci  …).

 

 

Odkazy:      www.alexandrahejlova.com

www.jindrichkraus.cz

http://www.motimoda.cz/

Podobné příspěvky

Zpěvák Michal Hrůza vyjíždí s kapelou na jarní klubové turné.

Jaroslav Hauer

Držitel Thálie Peter Pecha si plní své sny

Jaroslav Hauer

Dominika Myslivcová vydává svůj první videoklip Insta Queen

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady