Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys VIP akce

Šteindler křtil Pawlowské knihu až se zlil

Halina Pawlowská: „Když chceš hezky milovat, musíš lásku pilovat.“

Přesně takhle postupuje hlavní hrdinka nejnovější knihy Haliny Pawlowské Díky za fíky. I když občas se řídí  trochu pozměněným heslem, které zní: Když chceš hezky milovat, tak SEX musíš pilovat!

Knihu začala Halina Pawlowská psát na ostrově Wangerooge v Severním moři a je to v pořadí její 31. román. Hrdinka nejnovějšího příběhu je stejná, jako v bestselleru Díky za každé nové ráno. Autorka se ale brání tomu, že by se jednalo o pokračování románu. “ Proč Díky za fíky?! Fíky měla ze všeho nejradši moje máma, ale já jsem knížku takhle pojmenovala proto, že jsem příběh jedné vášnivé noci, kdy se bilancuje vztah, u kterého není jasné, že jde o lásku, chrlila se stejnou emocí jako tehdy Díky za každé nové ráno. A taky proto, že popisuju strašně trapné situace, odhaluju chtíč a směju se, i když je to někdy všechno k pláči… Kdybych chtěla cynicky a stručně vyjádřit o čem kniha je, mohla bych taky říci: O jedné noci, kdy ON příšerně chrápe a ONA nemůže usnout!”

 

Halina Pawlowská je vtipná a upřímná nejen na papíře, ale i jako osobnost. Není proto divu, že se na jejím křtu sešlo tolik zajímavých hostů. Taková účast se na uvedení nového románu se jen tak nevidí! Přišla Dana Batulková, Petra Černocká, Lída Finková, Michael Fleischman, Markéta Hrubešová, Martina Hudečková, Iva Hüttnerová, Petr Mändl, Jan Kanyza, Uršula Kluková, Tatiana Kovaříková, Hana Křížková, Kateřina Lojdová, Tereza Kostková, Jitka Němcová, Pavel Nový, Agáta Prachařová, Mariana Prachařová, Petr Pečený, Upír-Krejčí, Václav Šanda, Zdeněk Troška, Dagmar Zázvůrková nebo  Jitka Zelenková.

Reportáž v plném znění a s nejobsáhlejším fotoreportem najdete na:
https://www.spycross.cz/l/sindler-krtil-pawlowske-knihu-az-se-zlil/

Podobné příspěvky

Zpěvák Michal Hrůza vyjíždí s kapelou na jarní klubové turné.

Jaroslav Hauer

Výstava Retro biják 60.-90. let zahájila v Tančícím domě, přišly Iva Janžurová i Petra Černocká

Jaroslav Hauer

Kráska Andrea Verešová prozradila: Mám ráda jemné šperky. Snubní prsten, nebo ten od syna k MDŽ!

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady