Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys

Na premiéru filmu Rudá volavka dorazil i Tomáš Matonoha s Lucií Benešovou, Ester Geislerová zářila jak hvězda z Hollywoodu

Do tuzemských kin přišel nový thriller s názvem Rudá volavka. Česká slavnostní premiéra měla téměř hollywoodskou atmosféru. Hosté se za přítomnosti fotografů prošli po červeném koberci, který je zavedl přímo do VIP kina Cinema City Chodov. Všudypřítomná rudá barva reflektovala dramatický nádech nového filmu, na který se všichni přítomní velmi těšili.  

Napínavý příběh bývalé ruské baletky v podání oblíbené herečky Jennifer Lawrence, si přišla vychutnat i herečka a novopečená babička Dana Batulková v doprovodu své dcery Mariany, která je její mladší kopií. Po dlouhé době do společnosti vyrazil herec a hudebník Petr Vondráček. Maximální pohodlí ve VIP kině Cinema City si užil také český producent Vítek Pokorný v doprovodu své partnerky Mirky Slepičkové. Stejně jako ve filmu mění hlavní hrdinka svoji vizáž, předvedla se na červeném koberci i herečka Eva Decastelo, která na sebe strhla pozornost díky neobvyklému extravagantnímu účesu.

VIP kino přímo vybízí ke strávení romantického večera ve dvou. Této skutečnosti využil herec Tomáš Matonoha a na premiéru vyvedl svoji manželku Lucii Benešovou. Herečka Ester Geislerová, i přestože na sobě měla stylové rudé šaty, na červeném koberci nezanikla a zářila jako hollywoodská hvězda.

Nový film Rudá volavka můžete navštívit ve všech multiplexech Cinema City, a to dokonce ve všech existujících formátech, tedy: 2D, 3D, 4DX, kině IMAX a VIP. Více informací
o jednotlivých projekcích najdete na www.cinemacity.cz

Related posts

Nejsem ani vážně nemocná, ani se nerozpadám nám napsala Petra Janů

Jaroslav Hauer

Co dělali finalisté Muže roku v kasinu ve Vestci? Dali se snad na hazard?

Jaroslav Hauer

Hvězdy vyrazily z Prahy na festival do Plzně. Nechyběli Ondřej Havelka, Jan Cina či Zdeněk Piškula

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady