Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Pohádka Tři oříšky po Popelku měla velkolepou premiéru

Pohádka Tři oříšky po Popelku měla velkolepou premiéru v Kongresovém centru. Hrát se bude i o vánocích.

Premiéry legendární filmové pohádky Tři oříšky pro Popelku se zúčastnil i režisér Václav Vorlíček. Pan Vorlíček sledoval velmi bedlivě celý muzikál a po jeho skončení nešetřil slova chváli k režisérovi Filipu Renčovi. Byl očividně dojat a spokojen i když, jak prozradil, měl trochu obavy, jest li si muzikál zachová filmovou podobu.
Dále nám prozradil, že podle scénáře pohádky se měl příběh odehrávat v létě, ale on ho dostal na podzim a řekl si, ” ten film musím natočit teď hned ” a tak z toho vznikla zimní pohádka

Velkým překvapením je samotná Popelka Nikola Ďuricová , která má v představení i několik písní. Ona je krásná, milá, křehká, ale i krásně zpívá.
Dokonce si brala před premiérou holoubky a psa domů, aby si zvířecí herci na ní zvykli.

Živá zvířata, projekce dekorací na velkoplošné obrazovce, akrobacie, to je nový muzikál. Herecké obsazení, scéna, pěvecké výkony i použití živých zvířat na scéně kopírovali věrnou podobu legendárního filmu a tak byl režisér Vorlíček spokojeností až dojat. Diváci se dočkají i živého Juráška, psa Tajtrlíka, dvou valachů a holoubků, kteří pomáhají Popelce přebírat hrách od popela.

PODROBNĚJI I SE SPOUSTOU FOTOGRAFIÍ NA   https://www.spycross.cz/l/pohadka-tri-orisky-po-popelku-mela-velkolepou-premieru/

FOTO : JAROSLAV HAUER

Facebook komentáře

Sdílejte články