Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaDivadloPohádka Tři oříšky po Popelku měla velkolepou premiéru

Pohádka Tři oříšky po Popelku měla velkolepou premiéru

Pohádka Tři oříšky po Popelku měla velkolepou premiéru

Pohádka Tři oříšky po Popelku měla velkolepou premiéru v Kongresovém centru. Hrát se bude i o vánocích.

Premiéry legendární filmové pohádky Tři oříšky pro Popelku se zúčastnil i režisér Václav Vorlíček. Pan Vorlíček sledoval velmi bedlivě celý muzikál a po jeho skončení nešetřil slova chváli k režisérovi Filipu Renčovi. Byl očividně dojat a spokojen i když, jak prozradil, měl trochu obavy, jest li si muzikál zachová filmovou podobu.
Dále nám prozradil, že podle scénáře pohádky se měl příběh odehrávat v létě, ale on ho dostal na podzim a řekl si, ” ten film musím natočit teď hned ” a tak z toho vznikla zimní pohádka

Velkým překvapením je samotná Popelka Nikola Ďuricová , která má v představení i několik písní. Ona je krásná, milá, křehká, ale i krásně zpívá.
Dokonce si brala před premiérou holoubky a psa domů, aby si zvířecí herci na ní zvykli.

Živá zvířata, projekce dekorací na velkoplošné obrazovce, akrobacie, to je nový muzikál. Herecké obsazení, scéna, pěvecké výkony i použití živých zvířat na scéně kopírovali věrnou podobu legendárního filmu a tak byl režisér Vorlíček spokojeností až dojat. Diváci se dočkají i živého Juráška, psa Tajtrlíka, dvou valachů a holoubků, kteří pomáhají Popelce přebírat hrách od popela.

PODROBNĚJI I SE SPOUSTOU FOTOGRAFIÍ NA   https://www.spycross.cz/l/pohadka-tri-orisky-po-popelku-mela-velkolepou-premieru/

FOTO : JAROSLAV HAUER

Facebook komentáře

Sdílejte články