Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys Hudba

MICHAL DAVID „Do třetice všeho dobrého“

Michal David

Zpěvák, hitmaker a hudební producent Michal David /60/ oslavil v letošním roce své životní jubileum. Oslava jeho 60. narozenin měla proběhnout ve velkém stylu v největší koncertní hale v Česku – v O2 areně. Původní termín konání byl plánován na 11. – 12.6.2020. Vzhledem k výskytu onemocnění COVID-19 a nařízení české vlády z dubna 2020 byly stanoveny nové termíny koncertů a to 29.9. a 30.9.2020. Avšak ani v těchto termínech se zpěvák do O2 areny nepodívá.

Moc mě to mrzí, ale musíme koncerty do třetice přesunout. V současné epidemiologické situaci nelze z bezpečnostních a hygienických důvodů takto velké akce odehrát. Bylo by to komplikované a rizikové i pro mé hudební hosty a i hlavní hosty – skupinu Village People / USA/. Proto jsme se rozhodli koncerty přeložit až na příští rok. A bude to opravdu jak se říká a věřím v to „ do třetice všeho dobrého “  – koncerty proběhnou ve dnech 18.6. a 19.6.2021. Vychází to skvěle na pátek a sobotu, takže věřím, že aspoň takto to bude malá „náplast“ pro všechny mé fanoušky, kteří se na koncerty těšili a museli už kvůli tomu několikrát měnit své plány v diáři. „

Michal DavidVšechny zakoupené vstupenky opět zůstávají v platnosti na nové termíny a není třeba je vyměňovat. Platí následovně:

  • Vstupenky z 11. 6. 2020 (29. 9.) platí na nový termín 18.6. 2021
  • Vstupenky z 12. 6. 2020 (30. 9.) platí na nový termín 19.6. 2021

Prodej vstupenek na nový termín pokračuje v síti Ticketportal.

Michal David tak zpětně oslaví nejen své kulaté narozeniny, ale také zároveň 40 let působení na české hudební scéně.

„I když to bude s ročním posunem, bude to jedna velká párty, jak je již u mě v O2 areně zvykem. Jak víte, tak tyto koncerty provází vždy nějaké české nebo zahraniční hvězdy. V roce 2010 na mých 50. narozeninách to byla plejáda asi všech největších hvězd z českého popu a mých muzikálů. V roce 2015 při oslavě mých 55. narozenin vystoupil s hodinovým programem DJ Bobo. A i příští rok se máte na co těšit. Opět můžete očekávat show s mými největšími hity,” slibuje Michal David.

Fanoušci se tak mohou těšit především na prověřené hity tohoto úspěšného zpěváka a hitmakera. Michal David si však k sobě pozval také své hosty, kteří to s ním v O2 areně pořádně rozjedou. Hlavním hostem bude světově známá skupina Village People /USA/, kterou všichni znají především díky hitu YMCA. Dále se vrátí do Česko-italská skupina DaMiChi s Chiarou Grill a Davidem Mattiolim. Vystoupí také zpěvačka Lucie Vondráčková a skupina Verona. Celý koncert bude moderovat Leoš Mareš. Po skončení hlavního koncertu se na podiu objeví DJ Andrea Pomeje a fanoušci mohou pokračovat v zábavě a tanci při této „afterparty“.

Michala Davida doprovodí již prověřená a úspěšná kapela KVATRO, kterou fanoušci mohli vidět v loňském a letošním roce na všech jeho koncertech v rámci Open Air Tour a Tour Zas bude OK.

„Kapelu KVATRO jsem angažoval před dvěma roky na mé první Open Air Tour jako mou novou doprovodnou skupinu. I když se již se mnou tato kapela v O2 areně představila předloni na Českém mejdanu s Impulsem, kde jsme společně zahráli můj Megamix největších hitů, nebyl to můj sólový koncert. Takže až nyní ji fanoušci v O2 areně uvidí a uslyší poprvé pořádně. Kapela Kvatro doprovodí na tomto koncertě všechny mé avizované hosty, včetně Village People z USA. Chystám ještě pár dalších překvapení v rámci těchto dvou koncertů. Ale ty si prozatím nechám pro sebe,“ doplnil Michal David. Všichni se tak určitě mohou těšit na nezapomenutelnou show.

Matěj Chalupa

 

Podobné příspěvky

ZNÁME SUPERMISS 2018

Jaroslav Hauer

Herec Petr Čtvrtníček se proháněl po Vltavě. Na prkně a v trenýrkách!

Monika Nováková

Kdo šéfuje u Kateřiny Brožové

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady