Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys

Lucie Vondráčková se vrací do Prahy, natočila tu klip u Vltavy!

Zpěvačka Lucie Vondráčková se opět vrátila do Prahy. V listopadu tu na svých oblíbených natočila klip, který nyní vydala. Vidět například můžeme záběry z liduprázdného Karlova mostu, Petřína, Staroměstského náměstí, Vltavy apod. V klipu vedle Lucie můžete vidět i Miroslava Šimůnka, který si zahrál Lucčinu bývalou lásku. Režie a kamery se ujal Ondřej Urbanec.

Jak se Lucii natáčelo? „Krásně, nostalgicky. Jsem rodilá Pražačka a strávila jsem tu 30 úžasných let. Když se do Prahy vracím, je to kromě nové práce řetězec všech možných vzpomínek a pocitů, zklamání, lásek, výher, nadějí,… To všechno ve městě vašeho srdce zůstává,“ prozradila Lucie a dodává: „ Písnička je o stesku, o lásce, o dálce, o citech o životě…“

Na podzim tohoto roku by měla vyjít nová deska Lucie Vondráčkové. Vyjde tak po pěti letech od posledního řadového CD Oheň, po kterém jela Lucie 2 velká koncertní turné. V Kanadě pracuje již na druhém filmu. Po The Perfect Kiss, který má premiéru již 9. března v New Yorku, jde o romantickou komedii, Hotel Limbo, ve které Lucii uvidíme opět v hlavní roli.

Na klip se můžete podívat zde:

Foto Petr D. Mráček

Related posts

Partnerka Romana Vojtka, Petra Vraspírová, prozradila, jak to mají se svatbou!

Jaroslav Hauer

Bude Roman Tomeš “Nesmrtelný”?

Jaroslav Hauer

ITKA ZELENKOVÁ OSLAVÍ PADESÁT LET NA SCÉNĚ NOVÝM ALBEM!

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady