Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůŠoubyznysLovec selfie s celebritami Ondřej Spýťa Syrový píše pro studentský magazín, chystá reportáž o koncertu Dalibora Jandy

Lovec selfie s celebritami Ondřej Spýťa Syrový píše pro studentský magazín, chystá reportáž o koncertu Dalibora Jandy

Lovec selfie s celebritami Ondřej Spýťa Syrový píše pro studentský magazín, chystá reportáž o koncertu Dalibora Jandy

Je mu teprve dvacet, studuje teologii a speciální pedagogiku, a už je šéfredaktorem studentského magazínu DISUK. A možná i s tím souvisí jeho záliba – fotí si selfie se známými osobnostmi. Ondřej Spýťa Syrový už jich má na svém kontě desítky. A vystavuje je na sociálních sítích. „Dnes přátelský večer s Karlem Bláhou a Jiřím Krampolem,“ čtete na jeho Facebooku a hned vidíte patřičné selfíčko.

„Dnes skvěle užitý VIP mejdan,“ zní další příspěvek a následují fotky třeba s Miroslavem Vladykou, Sabinou Laurinovou, Filipem Blažkem nebo s Andrejem Hrycem.

To ale není všechno – kromě záliby v lovení selfie Ondřej také jako PR manažer zastupuje řadu osobností, většinou ze zralejších věkových kategorií.


Třeba vědmu Ivanu Reginu Kupcovou Sádlovou, zpěvačku a sestru černobílé Popelky Janu Yngland Hruškovou, zpěvačku Marii Pojkarovou, výtvarnici Alexandru Hejlovou a jejího partnera, písničkáře Jindřicha Krause, operetní hvězdu Karla Bláhu, herečku Simonu Praskovou a mnohé další.

S výtvarnicí Alexandrou Hejlovou spolupracuje i v jejím Dětském kulturním centrum na Letné, kde je pedagogem volnočasových aktivit. Celebrity se snaží dostat do médií, dělá s nimi rozhovory, které pak zveřejňuje na webu www.disuk.cz, točí videa. A v pondělí 19. března se jako reportér chystá na koncert Dalibora Jandy do pražské Lucerny. Na jeho reportáže se už brzy můžeme těšit.

Foto Jana Hrušková

Facebook komentáře

Sdílejte články