Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůŠoubyznysJubilejní 425. ročník Matějské poutě je za dveřmi

Jubilejní 425. ročník Matějské poutě je za dveřmi

Jubilejní 425. ročník Matějské poutě je za dveřmi

Již 22. února se brány holešovického Výstaviště otevřou pro fanoušky adrenalinu. Na ty v areálu čeká na stovku atrakcí a mnoho novinek. 425. ročník Matějské poutě totiž svým návštěvníkům kromě tradičních kolotočů nabídne například padesáti metrové kolo, které v Praze ještě nebylo! Podruhé se vrací i farmářské trhy.

Organizátorům Matějské poutě, která své brány pro první návštěvníky otevře již 22. února a bude trvat do 13. dubna 2019, se to povedlo i letos. Stejně jako v předešlých ročnících, i tentokrát se návštěvníci mohou těšit na mnoho novinek.

Mezi přibližně 115 atrakcemi, na které se mohou návštěvníci těšit, budou nově i čtyři novinky a to KING, což je přetáčecí extreme, Tsunami, Waltzer či obří padesáti metrové kolo, které je o neuvěřitelných patnáct metrů větší, než loňské.

Pro velký úspěch se na Matějskou pouť po roce vrací i farmářské trhy, kde si návštěvníci každou sobotu a neděli budou moct koupit sýry, náramky, svíčky, svícny a další kvalitní výrobky.

Do Prahy se navíc opět vrací atrakce Super Mouse, Goldmine Tower, což je tolik oblíbený volný pád, Booster, Katapult, Around the world XXL, Dům naruby a mnoho dalšího. I letos se tak návštěvníci mohou těšit na přibližně 115 atrakcí, pokud nebudeme počítat střelnice občerstvení a her zručnosti.

Stejně jako v minulých letech, i letos 23. března proběhne den pro děti z dětských a azylových domovů a handicapované děti.

Co určitě návštěvníky potěší, je fakt, že nebudou muset čekat v dlouhých frontách. Již druhým rokem si totiž vstupenky mohou zakoupit přes internetový portál www.ticketportal.cz. Navíc ke každé zakoupené vstupence na Matějskou pouť obdrží poukaz s 20% slevou do Muzea ocelových figurín. Matějská pouť prostě jde s dobou.

Matějská pouť začíná: 22. 2. 2020 – 13. 4. 2020

Provozní doba: út – pá 13 – 21 hod.

so, ne a svátky 10 – 22 hod.

Víkendové vstupné 30Kč so, neděle a svátky (děti do 120cm zdarma)

Facebook komentáře