Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůŠoubyznysHudbaJIŘÍ KORN CHYSTÁ NAROZENINOVÝ KONCERT V O2 ARENĚ

JIŘÍ KORN CHYSTÁ NAROZENINOVÝ KONCERT V O2 ARENĚ

JIŘÍ KORN CHYSTÁ NAROZENINOVÝ KONCERT V O2 ARENĚ

JIŘÍ KORN CHYSTÁ NAROZENINOVÝ KONCERT V O2 ARENĚ, KE KTERÉMU VYJDE ALBUM NEJVĚTŠÍCH HITŮ!
NYNÍ POSÍLÁ FANOUŠKŮM SINGL, JENŽ REMIXOVAL NEO.

https://www.supraphonline.cz/album/488689-te-co-snida-2019-feat-neo-remixes

Podle kalendáře byly sedmdesátiny Jiřího Korna již 17. května, ale oslavu chystá tento jedinečný zpěvák, tanečník a herec až na podzim, kdy mu vyjde speciální album největších hitů a především 25. září vystoupí poprvé v pražské O2 areně. Zde se představí ve speciálně pojatém koncertním show v režii bratří Cabanů nazvané 70x Dík, kterou chystá ve spolupráci se Ságl Production.

Jiří Korn patří desítky let mezi českou hudební špičku. Svým moderním přístupem k hudbě, tanci i módě vždy dokázal překvapovat a zaujmout. Právem ho tak lze označit jednoznačným výrazem „entertainer“. V pátek 7. června potěší své příznivce digitálním tanečním maxi-singlem Té, co snídá 2019, kde posluchači mohou najít hned čtyři verze známé písně autorského týmu Wolfgang Opratko, Johann Seidl s textem Zdeňka Borovce v remixu Zdeňka Krejčíře aka NEO.

Nejedná se ale o obyčejný remix. Jiří Korn a Neo (HedKandi, Subliminal, Ministry Of Sound) se po letech opět sešli ve studiu, aby natočili většinu partů od základů znovu, a můžeme se tak těšit na aktuální zvuk a brilantní pěvecký projev Jiřího Korna.

Singl předchází vydání Best Of The Best alba, které vydá Supraphon v polovině září.

Jiří Korn získal dvě ceny Thálie, v roce 2006 se stal osobností roku a ocenění posbíral také v zahraničí. Na festivalu Grand Prix v Paříži vyhrál první místo s písní Robinson. V Irsku v soutěži Cavan Internationale Song Contest obdržel za anglickou verzi písně Žal se odkládá cenu za nejlepší píseň a interpreta i cenu poroty a diváků. V poslední době vystupuje s úspěšným projektem 4TET. Ve své diskografii má jednadvacet sólových řadových i výběrových alb. S formací 4TET zatím vydal čtyři řadová alba.

Web: www.kornjiri.com

Diskografie: https://www.supraphonline.cz/umelec/806-jiri-korn

 

Facebook komentáře

Sdílejte články