Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Šoubyznys Hudba

JIŘÍ KORN CHYSTÁ NAROZENINOVÝ KONCERT V O2 ARENĚ

JIŘÍ KORN CHYSTÁ NAROZENINOVÝ KONCERT V O2 ARENĚ, KE KTERÉMU VYJDE ALBUM NEJVĚTŠÍCH HITŮ!
NYNÍ POSÍLÁ FANOUŠKŮM SINGL, JENŽ REMIXOVAL NEO.

https://www.supraphonline.cz/album/488689-te-co-snida-2019-feat-neo-remixes

Podle kalendáře byly sedmdesátiny Jiřího Korna již 17. května, ale oslavu chystá tento jedinečný zpěvák, tanečník a herec až na podzim, kdy mu vyjde speciální album největších hitů a především 25. září vystoupí poprvé v pražské O2 areně. Zde se představí ve speciálně pojatém koncertním show v režii bratří Cabanů nazvané 70x Dík, kterou chystá ve spolupráci se Ságl Production.

Jiří Korn patří desítky let mezi českou hudební špičku. Svým moderním přístupem k hudbě, tanci i módě vždy dokázal překvapovat a zaujmout. Právem ho tak lze označit jednoznačným výrazem „entertainer“. V pátek 7. června potěší své příznivce digitálním tanečním maxi-singlem Té, co snídá 2019, kde posluchači mohou najít hned čtyři verze známé písně autorského týmu Wolfgang Opratko, Johann Seidl s textem Zdeňka Borovce v remixu Zdeňka Krejčíře aka NEO.

Nejedná se ale o obyčejný remix. Jiří Korn a Neo (HedKandi, Subliminal, Ministry Of Sound) se po letech opět sešli ve studiu, aby natočili většinu partů od základů znovu, a můžeme se tak těšit na aktuální zvuk a brilantní pěvecký projev Jiřího Korna.

Singl předchází vydání Best Of The Best alba, které vydá Supraphon v polovině září.

Jiří Korn získal dvě ceny Thálie, v roce 2006 se stal osobností roku a ocenění posbíral také v zahraničí. Na festivalu Grand Prix v Paříži vyhrál první místo s písní Robinson. V Irsku v soutěži Cavan Internationale Song Contest obdržel za anglickou verzi písně Žal se odkládá cenu za nejlepší píseň a interpreta i cenu poroty a diváků. V poslední době vystupuje s úspěšným projektem 4TET. Ve své diskografii má jednadvacet sólových řadových i výběrových alb. S formací 4TET zatím vydal čtyři řadová alba.

Web: www.kornjiri.com

Diskografie: https://www.supraphonline.cz/umelec/806-jiri-korn

 

Podobné příspěvky

Herec Petr Čtvrtníček se proháněl po Vltavě. Na prkně a v trenýrkách!

Monika Nováková

Miss České republiky Ivata Maurerová 2018 převzala nový vůz

Jaroslav Hauer

Miss České republiky slavnostně zahájila tento ročník

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady