Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůŠoubyznysModelingČeský Karl Lagerfeld Michal Marek uzavře módní tour v Karlových Varech

Český Karl Lagerfeld Michal Marek uzavře módní tour v Karlových Varech

Český Karl Lagerfeld Michal Marek uzavře módní tour v Karlových Varech

Tour přehlídek  Michala Marka ve prospěch nadace  Bona o.p.s. , které začínalo v Praze, posunulo se  do Olomouce  a pak opět do Prahy do  divadla Radka Brzobohatého a které bude též součástí  filmového festivalu v Karlových Varech má za cíl vybrat co nejvíce finančních prostředků  pro Bona o.p.s..V Karlových Varech bude slavnostně předán Michalem Markem  této organizaci šek.

Michal Marek je nezávislý módní návrhář a vizážista původem z Olomouce, již od raného mládí však žije v Praze, kde vystudoval oděvní design. Zkušenosti a inspiraci řadu let čerpal v zahraničí, několik let žil v Londýně a na řeckém ostrově Mykonos. Tyto zkušenosti mu umožňují dívat se na módní tvorbu s jistým nadhledem a vnímat nástup módních trendů již v jejich zárodku. Po návratu zpět do Prahy působil nejprve jako make up artist pro značku Chanel, avšak touha po vlastním vyjádření, umělcům tak blízká, jej vedla k založení autorského módního ateliéru a vlastní značky. Ateliér se showroomem najdete uprostřed pražské artové čtvrti Letná, v těsné blízkosti Královské obory.

V Michalových rukou vznikají večerní a plesové róby, svatební šaty, extravagantní solitéry, konzervativní business kostýmy i smyslné trendy kousky pro všechny typy postav. Nezapomíná ani na muže, pro něž vytváří jak pánské obleky pro volný čas i business, tak originální módu pro denní nošení. Vyberou si ti, co jdou rádi s dobou a upřednostňují trendy modely, lidé konzervativnější, ale i ti, kteří chtějí opravdu šokovat extravagantním kouskem.

Móda, která pomáhá, móda, která šokuje i spojuje…

Charitativní módní přehlídka návrháře Michala Marka, designera Mário Kameníka a značky fashion street LiW ovládla na páteční večer  Divadlo Radka Brzobohatého.
Výtěžek této módní přehlídky po odečtení všech nákladů poputuje  na Kliniku dětské hematologie a onkologie 2. FN v Motole. Pořadatelé vybrali pro kliniku částku 12 000,-Kč

JH
Foto Jaroslav Hauer

Facebook komentáře

Sdílejte články