Zpravodajství z Prahy, pozvánky na kulturní a sportovní akce
Životní styl Novinky Pražského Zpravodaje

Valentýnské saunování při svíčkách

Chcete si zpestřit svátek svatého Valentýna? Saunový svět Aquapalace Praha připravil romantické saunování. Ve čtvrtek 14. února si můžete vychutnat neobyčejné saunové ceremoniály za doprovodu relaxačních vonných esencí i sklenku sektu s jahodou.

 Romantika bude v největším Saunovém světě v Česku cítit doslova na každém kroku. Na uvítanou se bude podávat sklenka sektu s jahodou, kterou si mohou hosté vychutnat v odpočívárnách provoněných kadidlem s esencí růže. V čase od 14 do 20 hodin sauneři odvypráví prostřednictvím saunového divadla 4 romantické příběhy o lásce a hosty báječně zrelaxují pomocí vonných esencí levandule, ylang ylang a geranium. Od 20 hodin začíná navíc oblíbené Saunování při svíčkách, a hosté si tak navíc mohou užít společné chvíle za svitu svíček a v doprovodu relaxační hudby. Vstupné je zahrnuto v rámci běžného vstupného do Saunového světa.

Tip na luxusní privátní SPA pro vaši drahou polovičku

 

Chcete oslavit společnou lásku, ale na svatého Valentýna jste zaneprázdněni? Žádný problém, v Aquapalace Praha se slaví svátek lásky po celý měsíc! Partnera či partnerku překvapte pozváním do luxusního a plně vybaveného privátního SPA. V krásném prostředí na vás bude čekat soukromá vířivka, vyhřátá sauna a prostor k odpočinku. Nebude chybět lahev sektu a mísa s ovocem. Jedinečný romantický zážitek navíc pořídíte až do konce měsíce za speciální zvýhodněnou cenu.

Privátní spa pro 2-4 osoby za cenu 2 074 kč
Velké privátní spa pro 2-6 osob za cenu 2 594 kč.

Více informací naleznete www.aquapalace.cz.

Related posts

Skupina Boney M vyprodala Malou sportovní halu

Jaroslav Hauer

Herci ze Slunečné pomohli vybrat společně s Vlnou naděje 5 789 380 korun

Jaroslav Hauer

Nečekaná zpráva: Muzeum Grévin končí, dnes zavřelo své brány

Jaroslav Hauer

Tento web používá pro svou práci nutné cookies. Souhlasím Číst více

GDPR zásady