Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůUdálostiBusinessZítra začíná akce 31 dní Peugeot Professional

Zítra začíná akce 31 dní Peugeot Professional

Peugeot Professional

Zítra začíná akce 31 dní Peugeot Professional

31 dní výhod pro klienty užitkových vozů, tj. kompletní servis na 3 roky, akční ceny a úvěr za 4,5 %!

Na trhu lehkých užitkových vozů drží Peugeot v České republice již po několik let dominantní pozici. Úspěch značky je výsledkem obchodní politiky zaměřující se na kvalitu služeb a reakce na potřeby firemních klientů. Hlavním prodejním argumentem je komplexní servisní smlouva. Právě tuto výhodu staví do popředí  akce 31 dní Peugeot Professional, v rámci které si klienti mohou pořídit lehký užitkový vůz s tříletým servisem zdarma a s úvěrem 4,5 %.

Prodeje lehkých užitkových vozů představují pro značku Peugeot strategický pilíř její obchodní politiky. Celosvětově Peugeot s takřka čtvrtmilionem prodaných LUV dosáhl v loňském roce historického rekordu. Také v České republice hraje značka Peugeot na trhu užitkových vozů klíčovou roli. V letech 2017 a 2018 se zde stala nejprodávanější značkou užitkových vozů. V letošním roce její prodeje LUV oproti loňskému roku vzrostly, a to o 4 % o za prvních 8 měsíců, přičemž značka aktuálně obsahuje druhou pozici na trhu LUV. Tuto situaci však může změnit nadcházející měsíc, kdy proběhne akce 31 dní Peugeot Professional, v rámci které si firemní klienti mohou pořídit jakýkoli lehký užitkový vůz Peugeot s tříletým servisem zdarma a s úvěrem 4,5 %.

Nabídka se vztahuje na kompletní řadu lehkých užitkových vozů značky Peugeot: Partner, Expert, Boxer. Klienti, kteří si v rámci akce zakoupí některý z těchto modelů, k němu získají bezplatný servis a údržbu, včetně výměny opotřebovaných dílů, práce i nadstandardních asistenčních služeb až na 3 roky / 90 000 km. Kromě toho mohou zákazníci využít akční ceny, například největší dodávka značky, Peugeot Boxer, která je už od roku 2015 nejprodávanějším užitkovým vozem na českém trhu, přichází s atraktivní cenovkou 474 000 Kč za nejprodávanější verzi o objemu 13m3.

Akční nabídka je platná pro firmy a podnikatele a potrvá od 1. do 31. října 2019 v celé koncesionářské síti Peugeot.

Radka Matthey \ radka.matthey@p-automobil-import.cz

Facebook komentáře

Sdílejte články