Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůPro ženyŽivotní stylŽenyJste žena s aktivním přístupem k životu?

Jste žena s aktivním přístupem k životu?

Jste žena s aktivním přístupem k životu?

Také máte někdy pocit, že je potřeba udělat něco nově a jinak? Vybočit ze stereotypu zajetých kolejí? Chcete smysluplně trávit svůj čas, poznávat nové lidi v novém prostředí, získávat nové podněty a inspiraci?

Není podstatné, zda podnikáte, jste manažerka v nadnárodní firmě, maminka na mateřské dovolené, zda váš věk začíná dvojkou nebo sedmičkou. To, co je podstatné, je váš aktivní přístup k životu.

Agentura Helas- narozeninové setkání

Agentura Helas- narozeninové setkání

Pokud vás zajímá klub, který má tradici, vytváří hodnoty, nabízí obrovské množství poznání díky zážitkům, jste tu správně.

Ročně zažijete okolo 20 akcí, na kterých potkáte zajímavé lidi naladěné na stejnou vlnu jako jste vy. Lidi, kteří hledají prostor, kde se mohou podělit o své zkušenosti, nacházet nové impulsy pro svou budoucnost a navázat přátelství.

Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club je respektovanou organizací, která neformálně propojuje svět vztahů a přátelství se světem byznysu a není tak „jen“ o výměně vizitek. Právě naopak, cílem dámského klubu je všem členkám poskytovat podporu při jejich cestě vpřed.

Klubová setkání přinášejí vždy odbornou a společenskou část, spojující zábavu a osobní rozvoj. Členky se setkávají se známými osobnostmi českého společenského života, stejně tak s profesionály z nejrůznějších oborů.

Každý rok v klubu má své motto. Ten, se kterým se loučíme, proběhl v duchu „ODVÁŽNĚ a VĚDOMĚ“ a ten který přivítáme, ten, ve kterém oslavíme již 20 let činnosti, bude provázet motto „ZNOVUZROZENÍ – NOVÉ ZAČÁTKY“.

Vykročte do nového roku s námi.

Více informací naleznete na   http://www.helas-ladies-club.cz/

Facebook komentáře

Sdílejte články