Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůPro ženyŽivotní stylMužeCannafest se konal již po desáté v Praze

Cannafest se konal již po desáté v Praze

canafest

Cannafest se konal již po desáté v Praze

Mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest je největší veletrh svého druhu na světě. Letos se konal již podesáté, a to 1. až 3. listopadu 2019 v PVA Expo Praha Letňany.

 

Návštěvníci se mohli těšit na jedinečné expozice 300 vystavovatelů z různých koutů světa. Představena byla jako již každoročně široká nabídka pěstební techniky, hnojiv, semen či kuřáckých potřeb a vaporizérů. Nechyběli ani výrobci nejen konopné kosmetiky, textilu a potravin. Dále se zde objevili zástupci řady médií zabývající se konopnou osvětou, instituce sdružující firmy, které využívají konopí jako přírodní zdroj nebo bojují za legalizaci (Pirátská strana) a využití konopí v medicíně.

Po celou dobu veletrhu mohli návštěvníci sledovat zábavný i hudební program na doprovodné Cannafest stage. Proběhli zde zajímavé výstavy i workshopy. Pro  nejmladší návštěvníky byl zajištěn jako vždy profesionální dětský koutek.

 

Součástí veletrhu byla tak jako každý rok i oblíbená odborná konference, která byla  pro návštěvníky s platnou vstupenkou zdarma. Konference probíhala po celou dobu konání veletrhu v konferenčních prostorách PVA Expo Praha Letňany.

PR, marketing,nikola.hegrova@cannafest.cz

Facebook komentáře

Sdílejte články