Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
Hledejte cokoli zde na webu
DomůPro ženyROSSMANN ve Štěrboholech se otevřel pro první zákazníky

ROSSMANN ve Štěrboholech se otevřel pro první zákazníky

ROSSMANN ve Štěrboholech se otevřel pro první zákazníky

Zákazníci poprvé nakoupili v prodejně ROSSMANN, která se pro ně slavnostně otevřela
17. 12. 2018 v novém obchodním centru ve Štěrboholech. Pobočka vznikla v duchu zcela nového obchodního konceptu a nakupující se mohou těšit na rozšířenou nabídku sortimentu i moderní prostory. Prodejna je součástí dlouhodobé strategie společnosti, jež v tomto roce zmodernizovala desítky prodejen a zároveň rozšířila prodejní síť do dalších regionů.

Koncept prodejny jsme navrhli tak, abychom co nejvíce vyhověli zákazníkům a zpříjemnili jim tak nákupní zážitek. Důraz byl kladen především na jednoduchý a vzdušný interiér s přehledně uspořádaným zbožím, kde se zákazník rychle zorientuje díky chytré sortimentní navigaci,“ vysvětluje Olga Stanley, manažerka komunikace ROSSMANN. Vedle toho na speciální akce a nejnovější slevy upozorňují také akční čela. Prodejna se k tomu chlubí moderní vstupní zónou i pokladnami.

prodejna ROSSMANNNa své si přijdou maminky i milovníci zdravého životního stylu

Nová pobočka je již třiadvacátou v Praze.  Na prodejní ploše 395 m2 nabízí kromě moderních prostor také velmi širokou nabídku drogistického i nedrogistického sortimentu. „Velkou pozornost jsme věnovali mimo jiné širokému výběru zdravé výživy, oblíbené biokosmetiky, tělové a vlasové kosmetiky, luxusní péče o pleť či bohaté nabídky trendy dekorativní kosmetiky. Nezapomněli jsme ani na maminky – pro ty nejmenší jsme připravili bohatý výběr dětské kosmetiky a výživy. Vedle oblíbených produktů privátních značek, jakými jsou ISANA, babydream a enerBIO, zde nakupující naleznou nejrůznější pamlsky pro své domácí mazlíčky značky Winston nebo si mohou vybrat například některý z pomocníků pro domácnost značky Ideenwelt ze stojanu Svět nápadů,“ doplňuje Olga Stanley.

Otevírání nových prodejen a rozsáhlá modernizace těch stávajících je součástí celkové proměny tváře společnosti. V tomto roce představil ROSSMANN nové logo a slogan ROSSMANN. A život je krásnější. Zároveň začal vydávat zákaznický časopis a spustil televizní spot.

Novou prodejnu ROSSMANN mohou zákazníci navštívit na adrese Štěrboholy Retail Park, Kutnohorská, 102 00 Praha-Štěrboholy. Otevírací doba je od 08:00 do 20:00 hod.

 

 

Facebook komentáře

Sdílejte články