Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Online květinářství jsou stále oblíbenější. Expresní rozvoz po Praze je standard

Online služby umí skvěle zachránit chvíle, kdy jsme v koncích. Oblečení kupujeme online, jídlo taky, proč nezkusit taky objednat třeba květiny? Dokážeme to v pohodě doma a navíc rychle. Krásnou kytici můžeme mít za pár hodin u dveří.

Objednávat online je pohoda

Jídlo objednáváte online, oblečení taky, tak proč ne květiny? Sháníte červené gerbery, byli jste už ve třech květinářstvích ale nikde je zrovna nemají?

Při nákupu přes e-shop si vybíráte z garantovaného sortimentu a v několika jednoduchých krocích pohodlně květinu objednáte.

Je to jednoduché?

Nejdřív zvolíte místo doručení, následně z fotografií jednu z květin, v kalendáři vyberete den a čas dodání a pak už jen zaplatíte bankovním převodem nebo kartou. Kytici dokáží online květinářství doručit opravdu rychle, pokud vytvoříte objednávku například do 16:00, může být ještě v ten samý den u dvěří toho, komu chcete udělat radost.

Kdo mi zaručí, že budou květiny tak krásné, jako na fotce?

Online květinářství garantují kvalitu a čerstvost květin nejen při rozvozu v Praze, po celé České republice, a některé dokonce dokáží doručit objednávku i do dalších více než 120 zemí světa.

V dnešní době se můžete sami ujistit z komentářů dalších spokojených zákazníků na internetu, že jste si vybrali správně.

Kdo mi poradí s výběrem?

Někdy za sebe chceme nechat mluvit jednoduše květinou samotnou, na stránkách e-shopu často najdete i vysvětlení významu jednotlivých druhů či barev květin.

Kytice jsou řazeny v přehledných kategoriích, pokud by se i tak stalo, že si s něčím nebudete s něčím jistí, stačí se obrátit na infolinku, kde rychle veškeré dotazy zodpoví.

Například květinářství CityFleur v centru Prahy má na svých stránkách přehledný postup jednotlivých kroků během objednávání a nabízí i věrnostní program pro stálé zákazníky.

Facebook komentáře

Sdílejte články