Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůPro ženyOnline květinářství jsou stále oblíbenější. Expresní rozvoz po Praze je standard

Online květinářství jsou stále oblíbenější. Expresní rozvoz po Praze je standard

Online květinářství jsou stále oblíbenější. Expresní rozvoz po Praze je standard

Online služby umí skvěle zachránit chvíle, kdy jsme v koncích. Oblečení kupujeme online, jídlo taky, proč nezkusit taky objednat třeba květiny? Dokážeme to v pohodě doma a navíc rychle. Krásnou kytici můžeme mít za pár hodin u dveří.

Objednávat online je pohoda

Jídlo objednáváte online, oblečení taky, tak proč ne květiny? Sháníte červené gerbery, byli jste už ve třech květinářstvích ale nikde je zrovna nemají?

Při nákupu přes e-shop si vybíráte z garantovaného sortimentu a v několika jednoduchých krocích pohodlně květinu objednáte.

Je to jednoduché?

Nejdřív zvolíte místo doručení, následně z fotografií jednu z květin, v kalendáři vyberete den a čas dodání a pak už jen zaplatíte bankovním převodem nebo kartou. Kytici dokáží online květinářství doručit opravdu rychle, pokud vytvoříte objednávku například do 16:00, může být ještě v ten samý den u dvěří toho, komu chcete udělat radost.

Kdo mi zaručí, že budou květiny tak krásné, jako na fotce?

Online květinářství garantují kvalitu a čerstvost květin nejen při rozvozu v Praze, po celé České republice, a některé dokonce dokáží doručit objednávku i do dalších více než 120 zemí světa.

V dnešní době se můžete sami ujistit z komentářů dalších spokojených zákazníků na internetu, že jste si vybrali správně.

Kdo mi poradí s výběrem?

Někdy za sebe chceme nechat mluvit jednoduše květinou samotnou, na stránkách e-shopu často najdete i vysvětlení významu jednotlivých druhů či barev květin.

Kytice jsou řazeny v přehledných kategoriích, pokud by se i tak stalo, že si s něčím nebudete s něčím jistí, stačí se obrátit na infolinku, kde rychle veškeré dotazy zodpoví.

Například květinářství CityFleur v centru Prahy má na svých stránkách přehledný postup jednotlivých kroků během objednávání a nabízí i věrnostní program pro stálé zákazníky.

Facebook komentáře

Sdílejte články