Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůKulturaHudbaBřeznová Malostranská beseda ve znamení křtu alba Báry Polákové a oslav narozenin Vladimíra Mišíka

Březnová Malostranská beseda ve znamení křtu alba Báry Polákové a oslav narozenin Vladimíra Mišíka

Březnová Malostranská beseda ve znamení křtu alba Báry Polákové a oslav narozenin Vladimíra Mišíka

Praha, 1. březen 2016 – V březnu se fanoušci Malostranské besedy dočkají například folk-rockového Trabandu, rockerů Vladimíra Mišíka & Etc a kapely Nová růže, písničkářky Radůzy či skupiny Portless.

Na programu budou i dvě charitativní benefice. Hned na začátku měsíce bude hudební klub patřit herečce a zpěvačce Báře Polákové. Ta třemi koncerty pokřtí své album.

„Opět po měsíci k nám dorazí oblíbená kapela Traband. Pokud jste ji tedy nestihli v únoru, máte nyní šanci v sobotu 5. března. Kdo tíhne spíše k rocku a rockovým legendám, v úterý 8. března u nás bude mít narozeninový koncert Vladimír Mišík & Etc a také zveme na koncert kapely Nová Růže v čele s Vilémem Čokem a Otou Balážem. Ten proběhne ve středu 23. března,“ prozrazuje šéf produkce Malostranské besedy David Dvořák.

Dvěma koncerty své příznivce rozhodně potěší zpěvačka a hudební skladatelka Radůza, která se svou kapelou vystoupí v Malostranské besedě 16. a 17. března.
raduza

Dalším lákadlem v březnovém programu hudebního klubu Malostranská beseda je koncert stále populárnější pop-rockové kapely Portless, která vznikla v roce 2012 kolem zpěváka Kryštofa Michala a dalších tří bývalých členů kapely Support Lesbiens.

„V následujících týdnech máme naplánované i dva benefiční koncerty. První benefice Honzy Roušara a jeho hostů se koná v neděli 6. března a bude pomáhat Českému svazu hemofiliků. Druhá proběhne ve čtvrtek 31. března ve prospěch Nadačního Fondu Modrá Rybka, který v rámci charitativní dětské soutěže TO JE HLÍNA staví školu v Indii. U nás proběhne její slavnostní vernisáž spolu s koncertem kapely The Fellas,“ dodává Dvořák.
schmitzer (1)

Facebook komentáře

Sdílejte články