Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz
DomůPro ženyDo Čech přichází francouzská přírodní kosmetika, prodává se jen v Praze

Do Čech přichází francouzská přírodní kosmetika, prodává se jen v Praze

Do Čech přichází francouzská přírodní kosmetika, prodává se jen v Praze

Malá, ale velmi útulná parfumerie Wonderful v srdci Prahy, přímo u zastávky Albertov se od jiných v mnohém liší. Její filozofií totiž je, že ke konvenčním produktům vždy existuje alternativa, která je šetrnější k pleti i k přírodě. Na své si tu přijdou hlavně dámy – vybrat si mohou z několika luxusních značek, které hýčkají jejich pleť, nedráždí, neobsahují žádné chemické látky.

Tou nejnovější, kterou nyní představila sama majitelka, je francouzská kosmetika C.Lavie. Přírodní francouzská značka certifikovaná EcoCert certifikátem. Pochlubit se může nejen vysokým podílem složek v BIO kvalitě (až 95%), ale i fair trade surovinami, které jsou namíchány tak, aby pokožku vyživily, hydratovaly a zároveň eliminovaly příznaky stárnutí, podráždění a začervenání.

V Praze  nenajdete jinou parfumerii, která by tuto luxusní značku prodávala. Stojí za to ji vyzkoušet. Ve dvou řadách – základní (béžová) a specifické (červená) – najdete celkem devět produktů. Jedno mají společné – jejich základem je růžový hydrolát a další přírodní složky dle typu produktu. Kolik složek obsahuje, poznáte snadno – prozradí to číslo, které je uvedené na krabičce.

Vše o parfumerii i nové značce najdete na www.wonderful.cz. Máte-li rádi přírodní kosmetiku a není vám lhostejná nejen vaše pleť, ale i příroda, je to místo, kam se vyplatí zajít.

Facebook komentáře