Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Queen s Adamem Lambertem – nadchnou fanoušky?

Již toto úterý se v o2 aréně představí legendární kapela Queen se zpěvákem Adamem Lambertem. Je to událost, kterou by si neměl nechat ujít žádný fanoušek skupiny Queen. Je jasné, že Freddie Mercury byl jedinečný a nahradit ho nelze. Ale Lambert rozhodně nepřijede tuto kapelu zostudit. Naopak!

Queen společně s Adamem Lambertem poprvé vystoupili v roce 2009 v rámci talentové soutěže American Idol, kde společně zahráli rockovou hymnu – We Are The Champions, která stále ožívá nejen na sportovních akcích. V létě roku 2012 spolu odehráli první společné živé koncerty – tři vyprodaná představení v Londýně, následovaly koncerty v Rusku, na Ukrajině a v Polsku. České republice se v roce 2012 bohužel vyhnuli. Není proto divu, že lístky na pražský koncert nejsou lehce k mání. Je zřejmé, že na složení Queen a Lamberta je každý fanoušek zvědav a lístky již má několik měsíců doma, aby tento koncert nezmeškal. Pokud však lístky seženete, je téměř zřejmé, že nebudete utracených peněz litovat. Adamův hlasový rozsah je neuvěřitelný, barva hlasu se skvěle ke ,,Královně” hodí a co se týče zbytku kapely, nemáte se čeho obávat, profesionalita z toho opravdu jen číší.

Přijďte si 17. února připomenout nestárnoucí hity kapely Queen, přijďte se podívat na neskutečný talent Adama Lamberta a přijďte svým způsobem aspoň takto uctít památku fenomenálního Freddieho Mercury. Vše vyvrcholí ve 20:00!

Facebook komentáře
Tags