Tipy volejte: 773 693 460, pište redakce@prazsky-zpravodaj.cz

Katy Perry navštíví Prahu

23.2.2015 zavítá do O2 arény velmi známá popová zpěvačka Katy Perry v rámci svého turné Prismatic World Tour.

Katy Perry, vlastním jménem Katheryn Elizabeth Hudsonová se narodila 25. října roku 1984 v Kalifornii v USA. Je velmi známou americkou zpěvačkou, textařkou a hudebnicí. Pseudonym Perry nemusela objevovat Katy dlouho, její matka se za svobodna tak jmenovala. Hudson si nenechala kvůli podobě s jménem Cate Hudson, která je rovněž zpěvačkou. Katy se narodila do velmi věřící rodiny a tak není překvapením, že již v útlém věku zpívala v kostele. Církev ji věnovala modrou kytaru, která pro ní byla i kytarou první. Když vyšla Perry s hitem I Kissed a Girl do povědomí všech hudebních nadšenců, neutajilo se to ani před její rodinou. Jako silně věřící rodina s tím měli problém, Katy ale nikdy nezavrhli. Nakonec se s texty Katy smířili a i když tento hit nepatří mezi oblíbené písně rodiny, vždy ji rodina podporovala.

Její sestra Angela Hudson doprovází Katy na koncerty, na všechny její turné a je její velkou oporou. Sestry jsou si velmi blízké a tak, když se Angele měl narodit první potomek, Katy byla u toho a narození své neteře natáčela. Kromě sestry má Katy ještě bratra Davida Hudsona. Tajemstvím není ani fakt, že Katy Perry delší dobu tvořila pár s hercem a komikem Russelem Brandem. Seznámili se, když Katy dostala vedlejší roli v Brandovo filmu – Dostaň ho tam! Perry a Brand se vzali dne 23. října 2010 v Rádžasthánu v Indii. Manželství krachlo v r. 2012 kdy se pár rozvedl.

Ale zpět ke kariéře. Jako jediné zpěvačce v historii popu se jí podařilo získat 5 hitů číslo jedna na jednom albu. To se zatím podařilo jen Michaelu Jacksonovi. Není hudebního fandy, aby Katy Perry neznal. Ať už se jedná o již zmiňovanou skladbu I Kissed a Girl, Firework, E.T., Part of me, Teenage Dream, Last Friday Night nebo například Roar, každý si na melodii těchto písní vzpomene. Nedávno také v televizi běžel dokument Katy Perry: Skutečná tvář, kde jsme mohli vidět jak perfektní připravenost na tour, skvělou show nebo právě i nešťastný rozchod s Brandem. Pokud jste tento dokument viděli také, nesmíte na pražském koncertě chybět! A pokud jste dokument ještě neviděli, stále je čas ho shlédnout a zjistit, že Katyina show je naprosto fenomenální. Nelitujte, až Vám přátelé budou vyprávět jak úžasný koncert to byl. Zažijte to s nimi!!! Lístky jsou k dostání od 1490 Kč.

 

Facebook komentáře
Tags